Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wzwód penisa

Polecane posty

Gość gość

mój penis gdy widzę laskę w mini od razu staje na baczność , gdy mam wzwód bardzo mocno jest widoczny w spodniach , gdy jadę tramwajem autobusem kobiety dziewczyny podśmiewają się pod nosem , jest to krępujące .Nie mam stałej dziewczyny mam 45 lat była lecz odeszła .Służbowo wydelegowano mnie na 7 mies. na szkolenie do stanów. Gdy wróciłem mieszkanie puste i została tylko kartka , odeszłam i zabrałam wszystko z domu . Zostawiła moje ciuchy i puste ściany w pokojach, a są trzy , kuchnia i łazienka 60 m2. Pal sześc graty to można kupić , lecz odejść tak bez słowa to niegrzecznie . W rozmowach przez telefon nigdy nie wspominała że chce odejść , tym bardziej iż miała wszystko , nie szczędziłem kasy na nią i jej zachcianki . Fakt była ładna i wiedziała że podoba się facetom . Co do seksu nie mogła narzekać gdyż bardzo często mdlała z rozkoszy musiałem przerywać i cucić ją , potrafiła mieć 4, 5 orgazmów gdy się kochaliśmy , lubiła bardzo sex , gdy wyjeżdżałem byliśmy w sex szopie i kupiła kilka sprzętów do zabawy. Teraz na widok ładnej laski bardzo szybko się podniecam i jak zaznaczyłem jest widoczne . Poderwać nową nie bardzo mi wychodzi , gdyż jestem raczej osobą nieśmiałą i mysle że gdy podejdę zagadam dostane w twarz że śmiem zagadywać obce panie. Do ułomków też nie należę , przez 20 lat trenowałem zapasy , jakieś tam osiągnięcia były na arenie Europy .Dzisiaj to historia .Nigdy nie odważył bym się powiedzieć o moich kłopotach lecz tutaj jesteśmy anonimowi , prawie anonimowi i dlatego się ośmieliłem to napisać . Za co bardzo przepraszam jeśli kogoś dotknąłem tak bezpośrednim pisaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×