Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny są bez uczuć

Polecane posty

Gość gość

to nie jest narzekanie na kobiety w takie po prostu jesteście i nie widzicie nigdy problemu u siebie PO PROSTU NIGDY! Nie wiem czemu ale zawsze każda z was no dobra większość zabiega o to żeby partner się interesował dobra wszystko fajnie, ale żadna kobieta nigdy w moim życiu po prostu nigdy ! Ja z tym nie mam problemu dla mnie to naturalne zależy mi to i się interesuję wniosek, czemu nigdy się nie pytacie co u nas czy was drogie panie naprawdę g****o obchodzi i to facet całe życie ma skakać koło was a wy nic w naszą stronę, nic do was kobiety nie mam po prostu tak macie, jak facet wam nie odpowiada to ma się zmienić bo jak nie to odejdziesz, a jak kobieta jest do d**y dziewczyną albo żoną i nie widzi swoich błędów to masz to zaakceptować bo ja się zmieniać nie będę dla ciebie, usłyszałem to od was kilka razy że wasza jakaś cześć kobiet to hipokrytki i tylko wykorzystują taka prawda, po prostu ciekawi mnie czy spotkam kobietę co się mną zainteresuję tak bardzo jak ja nią pozdrawiam te normalne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dziwne masz wnioski, bo wiekszosc facetow wlasnie narzeka ze baby za dużo gadaja, sa zbyt ciekawskie i wszystko chciałyby wiedziec i nie zostawiają partnerowi "przestrzeni" dla samego siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm jest problem, tylko ze z damskiej perspektywy to facet nie widzi dalej niz czubek wlasnego nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna nigdy się do mnie nie odzywała sama z siebie zachowanie jakbym wcale jej był nie potrzebny to po co takie kobiety są w związku jak tylko wykorzystują drugą osobę i nic w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne ze zadna sie nie odzywala, to jak sie w ogole porozumiewaliscie?moze to w Tobie jest jakis problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mało co je interesowało czym się interesuję co lubię zero pytań nic zero porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To dziwne ze zadna sie nie odzywala, to jak sie w ogole porozumiewaliscie?moze to w Tobie jest jakis problem. Tak jasne od razu we mnie ja przyznaję się do porażki ale w tym wypadku nie popełniłem błędu tylko z mojej strony idzie angażowanie się i zainteresowanie drugą stroną , z jej strony zero, wiesz normalnie rozmawiamy ale nigdy o mnie nie pyta w rozmowach, każdej koło d**y im latało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×