Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak walczyc o przyjecie do pracy

Polecane posty

Gość gość

Hej mam 19 lat i zdalam mature dwa dni temu aplikowalam do pracy do firmy motoryzacyjnej na produkcje wiazek do samochodow proste rzeczy kabelki sie zwija itp nastepnego dnia zostalam zaproszona na rozmowe i zostalam oprowadzona po lini produkcyjnej i ogolnie jestem osoba cicha i drobna i bardzo blada choruje na depresje ale staralam sie to ukryc ale troche sie odzywalam na rozmowie bardziej to wygladalo na oprowadzenie i rekruterka powiedziala mi ze sa 3 zmiany i czy wpisac mnie na liste pracownikow a ja ze tak i odprowadzila mnie do drzwi i powoedziala ze zadzwoni i da mi skierowanie na badania .. Jak dlugo mam czekac na telefon ? Minal dzien od tamtej rozmowy .. Czelac czy znowu jechac i pytac sie czy dostane skierowanie czy mnie przyjeli? Jestem troche niezaradna i mam lęki w rozmowie ale zawsze staram sie odpowiadac cokolwiek ale gorzej z pytaniami z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to z pracy nici. Chodziaż do tego typu pracy nie potrzebują Einsteinów więc może w sam raz dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaCiPowiemJak
Poczekaj jeszcze cierpliwie dzień, dwa. Rekruterka powinna zadzwonić jak jej zależy żebyś przyszła do pracy. Wierz mi, dzisiaj na rynku jest ssanie na pracowników...jeśli nie odzywałaby się np. do końca tego tygodnia to wtedy zadzwoń i przypomnij się po prostu, zapytaj o tą pracę. Powiedz że zależy Ci na pracy i dlatego dzwonisz, żeby się zapytać czy coś już postanowili i kiedy mogłabyś zacząć. I odwagi. Musisz się przełamać, nie bać się rozmawiać z ludźmi. Uwierz w siebie. Dasz radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×