Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alina y

W jakim wieku zaczęłyście się orientować, że jesteście lesbijką?

Polecane posty

Gość Alina y

Mam 17 lat i nigdy tego jeszcze nie robiłam. Jednak już od wczesnych lat szkolnych miałam tendencje do zadurzania się w nauczycielkach. Z wiekiem zaczęłam też zauraczać się koleżankami. Nigdy nie miałam chłopaka i boje się, że jestem lesbijką. Każdy w moim wieku marzy o miłości, o czułych przytuleniach i pocałunkach. Ja też o tym marzę tylko, że w moich pragnieniach jest to zawsze druga dziewczyna. Nigdy chłopak. Czy to mi przejdzie czy tak już zostanie na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys myslalam ze mam jakis tam pociag do kobiet,wyszlam mlodo za maz (ciaza oczywiscie) maz okazal sie lajdakiem i namowl mnie na sex z jeszcze jedna kobieta,wstret i nuda,jak mozna sie podniecac czyms co same posiadamy......doswiadczenie nie poszlo na marne bo caly czas bym myslala ze jest ze mnie cos z lesbijki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.18 Doskonaly pomysl mysle autorko ze powinnas speobowac z kobieta i wtedy bedziesz wiedziec czy cie to odrzuca jsk kolezanke z 22.18 czy przeciwnie pociaga. Zrob to z les i bedziesz wiedziec ns czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina y
Czlowieku ja się nawet nie całowałam nigdy a ty mi tu z seksem wyjeżdzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odwrotnie nie jestem les ale po piwku dla zartu calowalam sie z kolezanka ;D XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zadnym nie jestem less

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mam jak Ty. Chciałabyś popisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alina nie odpisuj ten o 8:46 to jakis podszyw zbok. Idź na fora dla LGBT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina y
Rejestrowałam się na różnych "kłirach" i innych forach dla lesbijek i nawet pisałam z kilkoma dziewczynami i stwierdzam, że większość z tam piszących to zwykłe psychopatki. Strach się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś żadną lesbą! Przestań sobie wmawiać, patrzysz i podziwiasz kobiety, bo są ładnie ubrane, czy mają taką figurę jaką ty chciała byś mieć, nic poza tym! Czy wyobrażasz sobie coś więcej... raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina y
A jeśli właśnie wyobrażam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same fantazje jeszcze nic nie znacza wiec nawet jesli w myslach calowalas sie z kolezanka to wez pod uwage ze mysli to jedno a prawdziwe realne zycie to zupelnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×