Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jaki kurier?

Polecane posty

Gość gość

Jakiego kuriera wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz sendit? To taki broker, którym możesz niedrogo nadać przesyłkę popularnymi firmami kurierskimi. Może nim byś nadała przesyłkę? Opłaca się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola56
Najbardziej polecanym kurierem jest strona https://www.sendit.pl. Ostatnio moja koleżanka musiała szybko wysłać paczkę i bardzo poleca tę stronę ze względu na to, że tanio zapłaciła za jej nadanie i dodatkowo paczka została nadana bardzo szybko. Jest bardzo zadowolona z tej strony i teraz poleca ją każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybieram z allekurier, odbior z domu i dostarczaja blyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reigonts
Siema, zobacz sobie tutaj : https://kurierbps.pl bardzo dobry kurier którego możesz sobie zamówić i wysłać paczkę. Dostarczają bardzo szybko i nie ma żadnych komplikacji z zamówieniem takiego kuriera do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także korzystam z usług www.iexpress.com.pl i zero problemów, zawsze bezpiecznie i na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Hej, ja wysyłam przez stronę Zlapkuriera.pl i jestem zadowolona. Mają tam wiele firm do wyboru i świetne ceny na przesyłki. Polecam każdemu, kto ceni sobie jakość usług i obsługę Klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prywatnie polecam Tanieprzesyłkikurierskie.pl. Nadaję już 2 lata ceny niższe niż zazwyczaj przy  innych kurierach . Jest to broker co jest bardziej opłacalne niż umowy z koncernem kurierskim. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam korzystać z pośredników/brokerów. Według mnie najlepszy serwis to tanieprzesylkikurierskie.pl . Nie posiadają umów ani limitów wysyłkowych a kurier przyjedzie także po jedną paczkę. Posiadam własnego opiekuna, który pomoże mi przy wysłaniu paczki jeśli występuje jakiś problem.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najtaniej to na tanieprzesylkikurierskie.pl według mnie.  Odpowiada mi łatwy serwis oraz miła i pomocna obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepiej z Fastpost szukac, to posrednicy usług kurierskich właśnie pomagaja wyszukac najlepsza firmę kurierską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również korzystam z InPostu i paczkomatu, mam go po drugiej stronie ulicy więc jest to dla mnie bardzo wygodne. Natomiast, kiedy pracowałam na etacie, w firmie korzystaliśmy z GLS i współpraca z nimi była bardzo przyjemna. 90% paczek dochodziło do klientów w kolejny dzień roboczy. Dobrze jest na pewno zwracać uwagę na odpowiednie zapakowanie paczki, od tego w głównej mierze zależą ewentualne uszkodzenia  https://protape.pl/ Dobre taśmy pakowe polecam zamawiać w Protape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×