Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MariaStelmach

Broń w domu, a dzieci

Polecane posty

Gość MariaStelmach

Cześć, Mój mąż jest wielkim pasjonatem militariów. W ostatnim czasie zaczął kolekcjonować historyczną broń jak np. strzelby czy pistolety (oczywiście rozbrojone i bezużyteczne) mimo to mam spore obawy, tym bardziej, że co jakiś czas w domu pojawiają się wnuki. Nie znam się na broni, więc nie jestem w stanie w 100% stwierdzić, że któraś przez przypadek nie wypali. Chciałabym uniknąć tragedii, dlatego zastanawiam się w jaki sposób mogłabym ją zabezpieczyć czy schować. Myślałam o sejfie, coś tego typu https://www.saffort.pl/sejfy-na-bron jednak zastanawiam się czy to dobry pomysł? Może macie jakieś inne pomysły w jaki sposób uchronić dzieci od kontaktu z tego typu przedmiotami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Dziwie się, że od razu czegoś takiego nie kupiliście.... Mój maż jest policjantem i taką bron niestety ma w domu. Jego obowiązkiem jest posiadanie sejfu. Taki sejf kupiliśmy w Warszawie na Alejach Jerozolimskich 103 w sklepie Konsmetal.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie ryzykować, każdy kto ma pozwolenie na broń ma obowiązek ją odpowiednio zabezpieczyć inaczej czekają nas bardzo poważne konsekwencje... dobry sejf do schowania broni można kupić za nie duże pieniądze w sklepie internetowym sklepsejfy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×