Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lusterko84

planowanie dzieci, mam prawie 34 lata, a on prawie 30

Polecane posty

Gość gość
16:35 Ty to chamie niemyty pocwicz kulturę wypowiedzi bo tak to nigdy żadna na ciebie nie spojrzy, A głowę daje żeś kozak w necie a na żywo ci-pka męska. Bez odbioru leszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:35 Fajna mama 4 lata starsza :D Nic się nie boj, mlodsza kobieta zobaczy w tobie tatusia a nie faceta :D Ale będzie ci łyso, jak cie taka młoda laska pogoni, będziesz z podkulonym ogonem zwiewał buahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szuka młodszej i tyle! Przeciętnie facet ma o 3-4 lata młodszą, to tak jakby był z 8 lat starszą. Mając 29 lat może spokojnie wybrać obie 25 latkę. Jeszcze jak chłopak zadbany, uprawia sport, nie nadużywa alkoholu, nie pali, nie łysieje, nie siwieje, szybko w miarę chodzi, ogarnia współczesne technologie, to może poznać spokojnie 23 latkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach ludzie w wieku 30 lat czują się młodo. Jak ja byłam w tym wieku I ktoś mnie cisnął o dzieci, to spierniczałam aż się kurzyło. Nie słuchaj tych przygłupów Autorko. Ty masz prawo mieć inne cele w życiu, mogłabyś mieć równie dobrze 24 lata I chcieć dzieci. Bardzo dobrze, że rozmawiasz z facetem. Trzeba było nawet wcześniej, najgorsze to jak ludzie latami są razem, każde chce czego innego, ale nigdy normalnie nie porozmawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorki już nie ma, poszla sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie sprawa jest jasna albo Cię kocha i wiąże z Tobą przyszłość albo nie. Facet ma 30 lat więc jak to nie jest gotowy na dziecko yyy? Chyba ze to wieczny chłopiec. Masz 34 lata więc jeśli chcesz mieć dziecko zacznij starać się już teraz. Chcesz je mieć niezależnie od tego czy facet z Tobą zostanie? Bo tak minie rok dwa i dostaniesz na lodzie. Za w lata będziesz miała 36. Może się kazać ze nie będziesz mogła zająć zajść w ciążę i co wtedy? A tak będziesz miała przynajmniej dziecko jeśli oczywiście chcesz. A facet dzisiaj jest a jutro mize to nie być. Sama mam 32 lata i staram się bezskutecznie 3 lata. Także nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se poćwiczy
gość wczoraj daj se siana pipo, takie są brutalne realia, czas do tego przywyknąć, starej baby nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
se pociwczy : dziecko, ile ty masz lat,że 34-latka to ktoś stary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..poć*wiczy ,literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ta dziurka na ciąże
gość dziś jak twój fajans pcha nie w tą dziurke, jak to mówią w marynarce wojennej, to jak ty chcesz w ciąże zajść? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se poćwiczy
gość dziś 34 dla baby to stara, niestety, takie realia, nawet jak zaciąży teraz to ma po około roku dziecko to 35, a przy 40 dziecko ma dopiero 5 lat i woła na matke babciu, to dopiero tragedia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy się nie zastanawiałem nad tym ale dobrze, że jestem z młodsza. W wieku 40 lat mojej żony to dziecko będzie mieć 12 lat a nie 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30-latek to niby wieczny chłopiec, bo nie chce teraz mieć dziecka ? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusterko84
autorka przeczytała wszystkie Wasze życiowe mądrości! nie wiem, czy warto średnią wyciągąć z nich! ale dobrze,spróbuję! Racja! Mam 34 lata, nawet jeszcze nie, ale niech już będzie dla tych niecierpliwych. Facet 30 lat, ok - młodszy. Czy ja go trzymam jakimiś siłami nadludzkimi? Wręcz przeciwnie! Gdyby powiedział wprost, nie pytałabym drugi raz! czy Wy naprawdę w swoim życiu ograniczacie się tylko do wieku? to jedyny wskaźnik? po co charakter, osobowość, wyjątkowe cechy? po co, jak liczą się młodsze cipki, tak? Wy Panowie po co jesteście ze sowimi partnerkami? możecie znaleźć młodsze zawsze! I wy Panie, Wasi mężowie też mogą (a może już znaleźli - posługując się Waszym tokiem myślenia i wypowiedzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek nie świadczy o dojrzałości. 30latek może być bardziej dojrzały od 40latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie czytaj tych durnot o przekwitłej urodzie i starości, to pisza jakieś leszcze. 4 lata w tym wieku to nie jest ŻADNA różnica wieku, absolutnie żadna! Ktoś kto pisze, że Ty jesteś stara a chłopak młody jest po prostu żałosny. Z facetem porozmawiaj i nie daj mu się zwodzić miesiacami, masz jeszcze czas na dziecko do 40-tki ale nie marnuj go na nieokreślonych mężczyzn.nTeraz jest bardzo dobry czas na znalezienie nowego partnera bowiem jest mnóstwo kawalerów którym również tyka zegar biologiczny i chca znaleźć żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadanie schodzi na wiek a nie to jest problemem tylko ze facet chce się najpierw pol roku zastanawiać a potem ma dwie opcje: albo powie,ze tak, albo nie, bo nie chce teraz dzieci.Ma prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 letni mezczyzna to nie 18 latek. Co się z tymi facetami porobiło? Wygodne mamisynki. Boja sie obowiazkow, boja sie odpowiedzialnosci... Jak facet jest dojrzały to nawet w wieku 25 lat chce mieć zone I dzieci. Wielu facetów w okolicach 40 nadal nie są gotowi... Wiek nie ma tu nic do rzeczy.. Prawda jest taka że im dłużej facet jest po 30 tym mniej ma ochotę na zakładanie rodziny. Nie róbcie z chłopaka gimnazjalisty, a 4 lata róznicy w zwiazku jakos mu nie przeszkadzało więc to nie jest wyznacznik. Znam zwiazek gdzie kobieta jest starsza 8 lat I po pierwsze dobrze im sie układa po drugie ona wyglada na młodsza od niego. Po 30 nie widac roznicy u partnerow w wygladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo facet chce miec rodzine albo sie z nim rozstan, takie zastanawianie sie jest bez sensu. !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ma podgardle, krótkie włosy i cellulit, to z nią nie chce dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeterminowana pipa
jest mało płodna i facet to wyczuwa i się chce wycofać, normalka, więc skąd to zdziwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki!nie szukaj na kafe rozmowy na poziomie bo tu 80%to dno intelektualne.a co do tematu-moja siostra jest 4lata starsza od swojego męża i co?myślicie że 4lata to 15lat???pierdxielicie bzdury-a już tekst że 30latek to wygląda jak przed 25rokiem życia a 34latka to sucha baba@?kurde gdzie wy te zasuszone baby widujecie????wiek nie ma znaczenia chyba ze porównujesz 60łatkę do 25latki to jest różnica....a Ty autorko daj mu czas...jak uznasz że przedłuża a ty już chcesz to lepiej go odpuść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak was czytam to odechciewa sie związków. Według was każda kobieta i każdy facet ma piertolony obowiązek zakładania rodziny, żeniaczki, wychodzenia za maz. Rzygnac se mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad ta moda na udzielanie sobie slubu dziecmi?chocbys z nim miala i piatke, nie ma obowiazku z toba byc do konca zycia, tobie nic by nie slubowal tylko dzieciom-ze bedzie ich ojcem.a jesli masz parcie na dziecko to sa inne sposoby niz tylko ten facet, tego kwiatu pol swiatu, a ile nasienia w bankach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×