Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marszy3455

zona sie masturbuje

Polecane posty

Witam,ostatnio niechcacy zauwazylem ze moja zona sie masturbuje w czasie kompieli ,bardzo sie tym faktem zdenerwowałem poniewaz jak jej wspominam o seksie to prawie zawsze sie wykreca zmeczeniem lub czyms innym.Nie wiem co o tym sadzic ,jak z nia raz romawialem to powiedziala ze jest jej dobrze ze mna w łozku.Porozmawiac z nia o tym ?Co mam zrobic, nie chce zeby pomyslała ze ja szpieguje lub podgladam.Prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Poproś żeby zrobiła to na Twoich oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jej porządnie dupsko wytrzepiesz to potem sama się będzie łasić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warkocz komety mam
Dobry pomysł. Też uwazam , że możesz poprosić żeby masturbowala się przy Tobie. Efekt może zaskoczyć Was oboje i to na duży plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Dokładnie Kometo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo co za fenomen! Baby na forach drą swoje świńskie ryjki kiedy ich facet sie trzepie,wtedy HO HO HO co za tragedia,i wywalają w oczy wszystko swoim facetom.Odbij piłeczke i zjepaj na pęczki,potraktuj ją tak jak ona by ciebie potraktowala oraz jak cie traktuje bo odmawia ci zblizen udajac tradycyjnie bol glowy... Zbluzgaj ja z błotem bo masz prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Nie wiem co robią baby na forach :) Ja bardzo lubię popatrzeć jak mężczyzna sam sprawia sobie przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie do tego trzeba dojrzeć Laluz :) No i na pewno między partnerami musi być silna więź i wtedy takie zabawy są mega podniecajace i wnoszą urozmaicenie w seksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Cześć:) Masturbacja we dwoj***ardzo fajna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masturbacja i seks z partnerem to dwie różne sprawy! Nie są wymienne - brzdiej bym się zastanowił nad przyczyną niechęci do seksu z Tobą niż nad masturbacją (tak jest akurat jak najbardziej normalna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Bardzo podniecająca sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Owszem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Byłeś widzem, czy dawałeś pokaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wspólna masturbacja to wspólne budzenie, wzmaganie pożądania ;) To bardzo dobry sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Ale jak to ktos napisał, do tego trzeba dorosnąć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
I jedno i drugie tzw "wspólna masturbacja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laluz dziś Fajne pranie, ale ja zawsze mam kłopot co lepsze? Będąc widzem czuję jak rośnie moje podniecenie, dając pokaz widzę jak rośnie jej podniecenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętasz pierwszy raz? Była wspólna czy jedno z Was to robiło? Pytam o pierwszy raz bo tej kumulacji emocji jakie wtedy towarzyszą , nie sposób zapomnieć. Przynajmniej ja tak mam ? A u Ciebie Laluz też takie enocje były? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Pamiętam:) Tak około 18lat temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Dlatego ja zawsze wolę się skupić na jednym ;) Albo daję albo biorę. Gdy oglądam pokaz skupiam się na tym co widzę i czerpię z tego przyjemność. W drugą stronę jest tak samo. Gdy ja daję pokaz mężczyzna koncentruje się na oglądaniu widowiska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pierwszy raz widzę, że masz podobny gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z masturbacja we dwoje to raczej nie przejdzie zona jest bardzo wstydliwa jak sie kochamy to jak by mogla to by sie nie rozebrala,okna musza byc zasłoniete i najlepiej swiatlo zgaszone.Kiedys pamietam rozmowe że zapytałem ją czy robi to sama kiedy nie wytrzymalem gdy znow odmowiła seksu oczywiscie zaprzeczyla. Powiedziec jej ze ja zauwazyłem ze to robi a moze porozmawiac tylko nie wiem jak zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Za każdym razem Kometo są. Ale pierwszy pokaz jest najbardziej ekscytujący. Przekracza się jakaś granicę, łamie swoje zawstydzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marszy3455 dziś To nakryj ją na tym, i dołącz. Wybór należy do ciebie czy sam zaczniesz, czy pomożesz jej. :) Ale nie pozwól jej się wycofać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma ochoty na sex bo woli się masturbować.Powiedz jej,że wiesz już dlaczego wykręca się od sexu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Trudno biernie brać udział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Spróbuj kiedyś Akordeonie :) albo jeżeli sam nie potrafisz się powstrzymać, to na miejscu Twojej kobiety uniemożliwiłabym Ci aktywny udział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
gość dziś W czym jeszcze mamy podobny? O ile to było stwierdzenie z moim kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , dokladnie Laluz chodzi mi o te emocje prxy pierwszym razie gdy przełamuje sie różne bariery. Zawstydzenie które jest duże , ale też rosnące podniecenie :) Też wolę się skupić na jednym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty ją kochasz czy tylko o sex Ci chodzi? Może Ci nie ufa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×