Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filipoo

Palenie podczas seksu

Polecane posty

Gość Filipoo

Witam. Mam problem. Bardzo pociąga mnie kiedy kobieta pali seksownie papierosa podczas seksu. Moja dziewczyna jest niestety nie paląca. Jak jej powiedzieć o mojej fantazji? Co zrobić żeby się zgodziła? Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowie ponad fantazję...? :( W niektóre używki nie warto się pchać, nigdy nie wiadomo, czy nie wciągnie w nałóg i potem będziesz miał nie tyle ''seksowna palącą kobietę'', ale śmierdzącą palaczkę zagrożoną chorobami i nowotworem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny mądry komentarz. Wszystko jest dla ludzi. Sex, narkotyki, papierosy i alkohol. DLA LUDZI Z UMIAREM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie. Trzeba jeszcze brać pod uwagę uwarunkowania osobnicze. Niektórzy nie potrafią zachować umiaru i mają skłonności do uzależnień. Wszystko zależy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipoo
Nenesh chodzi o chociażby jeden taki raz. Nie za każdym razem. Miałem na myśli spełnienie mojej fantazji i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja paliłam w kuchni, oparta o blat, Kiedy ówczesny facet podszedł do mnie od tylu... Nie musze chyba kończyć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:05 Okej, rozumiem, spoko... Sęk w tym, że pytasz, jak jej powiedzieć, by przekonać... ale chyba sam znasz najlepiej swoją kobietę i wiesz, jak ją podejść, jaka może być reakcja... Według mnie nie ma sensu sobie komplikować i szczera rozmowa jest zawsze najlepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipoo
Ale boje się właśnie jej reakcji. Bo ona do palenia jest nastawiona raczej negatywnie a mnie podnieca seksowne palenie i nie wiem co zrobić żeby się zgodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×