Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Na pewno nie gej

Nie jestem gejem

Polecane posty

Gość Na pewno nie gej

Witam ,mam pytanie . Jestem 100% hetero . Myśl o zbliżeniach męsko męskich przyprawia mnie o mdłości . Ale , lubię gdy moja żona pięści mój o***t i wkłada tam palca , gdy mi to robi jest mi przyjemnie , lecz po wszystkim czuje zażenowanie. Bo przecież to pedalskie a moja żona może sobie pomyśleć że jestem ciepły . Ale w życiu nie miałem nic w spólnego z facetami ani miał nie będę bo po prostu zygac mi się chce na tę myśl. Spodobała mi mi się to gdy obejrzałem parę filmów z rimjobem . Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groźny pederasta
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na wszystko przyjdzie czas ...." Każdy gej od tego zaczynał, gdybyś w końcu się skusil..... daj znać :) Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo przecież to pedalskie a moja żona może sobie pomyśleć że jestem ciepły" A co w tym niby pedalskiego? Geje uprawiają też oral, a czy kiedykolwiek pomyślałeś, że jak żona robi Ci loda, to jest to pedalskie? To chyba bardziej zależy od tego, z kim coś robimy, a nie od tego, co robimy. O***t to miejsce o bardzo dużej ilości zakończeń nerwowych, więc jego stymulacja jest po prostu bardzo przyjemna (podobno dla mężczyzn nawet przyjemniejsza niż dla kobiet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Döpa jest od srania - zero pedauowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem hetero ale ciekawi mnie jakie to uczucie mieć penisa w tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadź sobie marchew, lub ogórka. Podobne uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×