Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki jeden ufoludek

Przyznam że nie wiem nic o kobietach, gdzie i jak znaleźć dobrą i spokojną?

Polecane posty

Gość taki jeden ufoludek

Jestem nie pijący i nie palący z wyboru, spokojny, bez potrzeby imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzą w domu z kotami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden ufoludek
szkoda bo nie ma ich jak poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś poznal i pisał do niej np.sms, to pamiętaj, że przymiotniki pisze się łącznie (niepijący,niepalący,itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden ufoludek
gość dziś dzieki za wskazówki, polski nie jest moim językiem codziennym od wielu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha uwielbiam to denne tłumaczenie o polskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe są fajne, dobre i spokojne. Nigdzie lepszej nie znajdziesz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.21 To prawda. Te dobre i spokojne siedzą w domu. Mnie udało się do takiej dotrzeć i wyciągnąć ją z domu. Miałem motywację gdyż jest piękną dziewczyną. Gdy moi kumple ją zobaczyli to szczęki im opadły z zachwytu. Tylko takie domatorki są jeszcze wolne. Te towarzyskie i rozrywkowe dziewczyny od dawna mają swoich chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden ufoludek
gość 2018.07.05 to napisz coś poprawnie w innym języku niż własnym, też się pośmieje z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden ufoludek
gość wczoraj ale jak domatorke poznać czy z domu wyciągnąć gdy nie wiesz gdzie mieszka ani że wogóle istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy co to znaczy dla Ciebie dobra kobieta-taka, przy ktorej bedziesz mial wygode czy taka ktora jest do rany przyloz kiedy trzeba a kiedy trzeba pokaze pazur i nie da soba pomiatac>Opisz szerzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze to ja pod tym wzgledem jestem podobna do Ciebie. Nie imprezuje (w calym życiu tylko kilka razy bylam na imprezach, wiekszosc zaproszen odrzucalam)nie mam nałogów,nie uznaje seksualnych przygód (dobrze sie prowadze, chociaz nie zauwazylam by ktos to docenial ale wolalam napisac). Chyba jestem po czesci romantyczka, ale tez ludzie mowia, ze jestem wesola i da sie ze mna pogadac o wszystkim. Potrafie byc wyszczekana ale to czasami.. jestem wrazliwa, lubie zwierzaki. No i jestem leniwa i czasami uparta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja juz nie potrzebuje imprez, jestem spokojna, nie pale. Do tego niebrzydka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jesli chcesz ,napisz; martulao20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.20 Masz rację. Ja miałem dużo szczęścia gdyż moją domatorkę wyciągnęła z domu za pierwszym razem jej koleżanka. Ta koleżanka miała kolegę, a ten jej kolega to także mój kolega. To on dał mi cynk, że jest ładna i wolna dziewczyna i że trzeba działać bo zaraz rzuci się na nią gromada adoratorów. Nie zwlekałem. Poznałem ją za pośrednictwem kumpla i już jej nie wypuściłem. Teraz to ja wyciągałem ją z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze masz za duzo dobrych cech wiec zadna nie bedzie cie chciala i do zadnej nie bedziesz pasowal. Lepiej zapomnij o milosci i zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla Ciebie moglbym byc we friendzonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore w ciemno
gość wczoraj mój ideał !!!!! Gdzie byłaś całe moje życie kobieto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusta są różne
gość wczoraj A ja juz nie potrzebuje imprez, jestem spokojna, nie pale. Do tego niebrzydka oczko.gif > niebrzydka to opinia twoja, bo każdy ma inny gust, dla jednego może być piękna a drugi uważa że wygląda jak szmata, więc zawsze jak kobieta pisze o sobie że niebrzydka lub że "jestem ładna" to nic to nie mówi naprawde, dlatego unikaj takich opisów i niech sam zainteresowany podejmie tą decyzje, bo naprawde gusta bywają różne i każdemu co innego się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"17.21 To prawda. Te dobre i spokojne siedzą w domu. Mnie udało się do takiej dotrzeć i wyciągnąć ją z domu." Wow. Niech zgadnę. Zadzwoniłeś dzwonkiem, chwyciłeś za ramie i wyciągnąłeś z domu. Kurcze ze mną nikt tak nigdy nie zrobił, a siedze w domu już tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest jak sie tu ludzie emocjonują że z kimś nieznanym tu mogą pisać i dopowiadają sobie różne dodatkowe cechy u tych osób które w realu pewnie nie mają z tymi dopowiedzeniami nic wspólnego, a jakby sie w realu zobaczyli to niejedna strona by dała nogę, bo wygląd nie ze swojej planety, powierzchowność nie ta, uśmiech niedostatecznie ładny, zachowanie nie dość luźne i tematu do rozmów nagle w świetle dziennym brak. Okazuje się, że tych ludzi nic nie łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:37 Owszem gusta sa rozne, ale pisząc niebrzydka oznacza po prostu calkiem fajna, a tobie jak sie opis nie podoba to go nie czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic w niczym
"całkiem fajna" to jak powiedzieć że czerwone auto jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla głąba zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden ufoludek
gość wczoraj napisze do ciebie, tylko jak masz na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na potrzeby forum Pisz do mnie Aniu Lubie od tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak? uina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniales tez czytac po polska ANIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne, spokojne i porządne - raz, ze siedzą w domu, dwa nie ufają od razu i naprawdę trzeba się postarać, a nie ciągnąć na seks na dzień dobry, bywają w: bibliotekach, muzeach, kościołach, uczelniach wyższych, w wolontariatach, w podróży - najczęściej objazdówce po zabytkach, a nie "leżenie nad basenem z drinkiem w łapie... " jeszcze jedna rzecz: jak jesteś przyzwyczajony do łatwych, wulgarnych lasek, typu daje szybko, strzela focha i rzuca bluzgi, potem znowu daje itd. to z porządną możesz mieć ciężko, bo to naprawdę innych gatunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden ufoludek
gość wczoraj ale ja bardzo chętnie się postaram i nie jest to kwestia czasu, nigdzie mi nie śpieszy, tylko pytam o otoczenie gdzie są, reszta wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×