Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki jeden ufoludek

Przyznam że nie wiem nic o kobietach, gdzie i jak znaleźć dobrą i spokojną?

Polecane posty

Gość gość
Są w kosciele, ale uwaga bede sie na ciebie gapic jak im wyciągniesz to zaczerwienione ci ręke podadzą... A na koniec i tak ci spierdolą na turbodaładowaniu bo... Tak mają, poznałem takich setki przez kilkanascie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojny, rodzinny, niepalacy, niepijacy. Takiego zadna nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj nie ma porzadnych kobiet dlatego porzadni mezczyzni sa sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dobra i spokojna. Przez to ze jestem spokojna nie jestem w centrum uwagi jak inne panny i faceci sie mna nie interesuja. Znajomi nigdzie ze mna nie chca chodzic, bo sie nudza w moim towarzystwie, dlatego siedze domu. Nie zauwazylam, zeby jakikolwiek facet chcial taka kobiete jak ja. Branie maja tylko imprezowe gadatliwe panny,nie ma co mydlic nam oczu, widze na na leca faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden ufoludek
gość dziś ja chce taką kobiete, może się dogadamy, jak się z tobą skontaktować w celu dalszego dialogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.07 g. 06.11 Nie łap mnie za słówka. To było w przenośni napisane. Poznałem moją domatorkę przez mojego kolegę, który znał jej koleżankę. Ta jej koleżanka kilka razy wyciągnęła ją z domu dzięki czemu trafił na nią mój kumpel. Potem spotkanie zapoznawcze i następnie już tylko ja wyciągałem ją z domu gdyż na szczęście spodobałem się jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, spokojne, porządne i ŁADNE dziewczyny nie istnieją. Tylko pasztety albo totalnie przeciętne szare myszki mogą takie być. Ładna dziewczyna ma zawsze milion adoratorów i bardzo bogate życie imprezowe i towarzyskie (bo ładną dziewczynę wszyscy wszędzie zapraszają), więc prędzej czy później zostanie zdemoralizowana i zamieni się w zdzirę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja ta dobra I spokojna. Nie napislam, ze brzydze sie sexem i on dla mnie nie istnieje. To tez jest jeden z powodow. DO najpieknijszych sie tez nie zaliczam ale nie lubie sexu i tu jest pies pogrzebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.03 No to rzeczywiście jest problem. Nie znam nikogo kto związałby się z dziewczyną, która nie uznaje seksu. Gdy studiowałem zakochała się we mnie siostra mojej koleżanki. Nazwijmy ją Iwona.Ona była przeciętna z wyglądu, ale była bardzo fajna. Lubiłem ją. Wyróżniała się dużymi piersiami i zadbanymi paznokciami- uwielbiam jedno i drugie. Nie wykluczałem związku z nią. Niestety pewnego razu powiedziała mi, że dla niej seks mógłby nie istnieć. To wyznanie spowodowało, że przestałem o niej myśleć jako o potencjalnej partnerce. Po studiach nasze drogi się rozeszły. Rok później zostałem zaproszony na wesele jej siostry. Okazało się, że zostałem zaproszony na prośbę Iwony gdyż ona miała nadzieję na związanie się ze mną. Ja już wtedy byłem zajęty. W międzyczasie poznałem piękną dziewczynę, na punkcie której kompletnie zwariowałem. Iwona nie miała u mnie już wtedy żadnych szans. Gdyby jednak nie mówiła wcześniej o tym, że nie lubi seksu, nie wiadomo jak potoczyłyby się moje losy w sprawach damsko- męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co komu kobieta bez seksu skoro może mieć druga zboczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinna poszukać weterana co kiedyś wszedł na minę przeciwpiechotną. Nogi można odratować no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądź lalka bądź sobą
gość wczoraj po co chcesz być w centrum uwagi? zazdrościsz pustym lalkom głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niesmiala, nie wiem czy dobra, ot spokojna i nie lubie imprez. Mam 24 lata. Chetnie poznalabym podobnego mezczyzne. Mam samotnicze zainteresowania. Lubie czytac, mam netflixa, lubie anime, jezdze na rowerze, lubie spacery, medytuje, interesuje sie psychologia. Chyba nudziara ze mnie tak troche. Seks jak dla mnie no istnieje (hahah) acz ciezko mi cokolwiek wiecej powiedziec na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to nie jest jakby tak, ze spokojna osoba jest czesto z glosniejsza, bardziej energiczna, bo dwie osoby spokojne maja siebie dosyc? No chcialabym spokojnego, ale czy to jest dobre dopasowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bzdury, są też piękne i dobre aniołki, które mają rozum, urode i dobre serce, ja taką szukam i znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe które
gość dziś nie lubisz bo go nie miałaś czy miałaś z jakimś nieudacznikiem który nie wiedział co i jak i nie potrafił cie rozpalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie mialam wielu, sex jest przereklamowany i przestan bzdury pisac bo po co? nie lubie i konic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie lubisz bo miałaś wielu? czyli ilu? 10 nieudaczników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to pisze
gość dziś młoda naturalnie nie lubi seksu bo jej receptory nie są jeszcze tak ukształotwane jak u facetów w tym samym wieku. kobiety dopiero koło 30stki a często po 30 dojrzewają seksualnie, więc ta dziewczyna była kompletnie normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj szmaciłaś się a teraz płacz że wszyscy są be, sama dałaś się wykorzystywać, to nie były związki tylko doopodawanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.07.05 Na kafe są fajne, dobre i spokojne. Nigdzie lepszej nie znajdziesz x No to żeś pan zajěbał tera BOMBE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tu fajne ale 10% i też perełke wyłowi jak się postara i ma cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczaty książe

tylko jak zagadać taką sarenke aby nie uciekła i się nie schowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×