Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eli1

Starania z CLO lipiec 2018

Polecane posty

Takich wątków jest już dużo, ale są stare zakładam nowy na ten miesiąc. Kto zaczyna albo skończył już swój cykl z CLO to zapraszam do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam pierwszy cykl z CLO, estrofem, duphaston, olej z wiesiołka i inofem. Mam niedoczynność tarczycy i PCOS łagodne bez żadnych super objawów prócz braku owulacji staram się od 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prócz braku owulacji staram się od 8 miesięcy. Prócz braku owulacji? To jest wg ciebie łagodne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bierzesz clo? Jakie masz objawy? Brałam od 5dc po 1 tabl, na noc bo podobno mdlosci są. Ból jajników i piersi, udało mi sie w 2 cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę łagodne bo przy PCOS są gorsze objawy jak nadmierne owłosienie czy otyłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co biorę od 5-9dc. 2x1,Dziś mam 23dc wczoraj wieczorem miałam skurcze w podbrzuszu. Okres za jakiś tydzień, mam nadzieję że nie przyjdzie. Owulację miałam potwierdzona na USG, ale i tak bardzo czułam owulację bo kuł mnie prawy jajnik. Skutków ubocznych po clo zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miałaś jakieś objawy zapłodnienia przed zrobieniem testu ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eli 1 jak bierzesz duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Eli1 tylko nie mogę się zalogować więc piszę z gościa. Biorę duphaston od 17-26dc 2x1. Duphaston przyjęty przed owulacją zablokuje ją i zadziała antykoncepcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziewczynki odzywać się . Kto jest jeszcze po udanej stymulacji z clo ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zastanawiam jeszcze, czekam na miesiączke. Clo też czeka, zostało mi z poprzednich starań. Zaskoczyłam w drugim cyklu niestety była ektopowa.. 50testow owulacyjnych i 10 ciązowych czeka do obsikania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę łagodne bo przy PCOS są gorsze objawy jak nadmierne owłosienie czy otyłość Xx Jakie są twoje objawy? Ja tez bym powiedziała że mam łgodny. Włosy mam tam gdzie każda kobieta ale nie zauważyłam ze mam jakies męskie owłosienie. Otyłość..hmm po 30-ce ciężej mi schudnąć ale nie jest zle. Chciałabym zgubić z 5 ale tez nie jest to jakis priorytet. Wyglądam dobrze. Na usg niemam cyst, może ze dwa razy mialam czynnościowa torbiel. Nie biore zadnych lekow typu metformina czy eutyrox. Nie potrzebuje ich. Hormony w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle nie czuje, że mam PCOS. Jestem szczupła i nie mam żadnego z objawów. Wyniki pod kątem PCOS też mam ok. Tylko w obrazie USG wyszły jajniki tzn. ,,wielobańkowe''. Ale po pierwszym cyklu z clo i po dwóch miesiącach picia inofemu. Owulacja była a ginekolog powiedział na USG, że jajnik prawy jest czysty i nie widzi obrazu PCOS, a właśnie z tego była owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość nie zastanawiaj się weź clo. Jak ci się udało raz to może teraz też się uda tylko już ze szczęśliwym Happysad enedem. Ja mogę tylko doradzić że do clo warto jest też brać estrofem bo clo niszczy endometrium a estrofem go odbuduje i duphaston po owulacji nie wcześniej bo może zablokować owulke. Ja miałam endometrium zawsze 3 a po estrofemie 11,9 także ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spr w internecie ten cały estrofem i wyszły mi tabl anty. Ze jak niby mam zajść w ciąze biorąc anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są tabletki antykoncepcyjne. Oszalałaś !! To się bierze tylko przez 5dni po clo. To są tabletki tak na prawdę dla kobiet po menopauzie ale poprawiają endometrium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby to były tabletki anty to na pewno bym miała po nich owulację potwierdzoną na monitoringu wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest czysty estradiol, hormon żeński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co tobie endometrium przed owulacją? Endometrium rosnie po. Od po bierzesz progesteron. Moze wy za duzo tych tabletek jecie i dlatego ciąży niema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:25 Nie oszalałam, Takie wyszły mi w google po wpisaniu nazyw, antykoncepcyjne. Moze podalam niepełna nazwę, dawkę, niewiem. Wpisałam to słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że wypowiadają się tu dziewczyny które za bardzo się nie znają. Sorry jak ktoś jest chory to bez tabletek nie zajdzie w ciążę. A jedno z drugim musi współgrać. Jak jest źle Endo to nawet plemnik się nie przedosta, a komórka jajowa nie zagnieździ się. Nie można brać progesteronu i tabletek na edno razem po za tym to by nie miało sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę was niech wypowiadają się dziewczyny, którym na prawdę zalezy na ciąży. I się leczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od tego jest forum żeby pytać jak się niewie. Nie słyszałam o tych tabl dlatego spr w necie i napisałam co znalazłam bo mnie to zaskoczyło.. jeśli ty jesteś taka wszechwiedzącą to dziwie sie co robisz na tym topiku powinnas juz miec 8 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez takich tekstów. Ten topik nie jest po to żeby się kłócić tylko wspierać. No wyobraź sobie że choroba nauczyła mnie trochę i mam wiedzę o tym co biorę. Ok sprawdziłaś, odpowiedziałam ci, że nie są to tabletki anty i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz. Też sie staram, też niemam dzieci i też szukam sposobów jak je mieć, podobnie jak ty posiadam jakąś tam wiedzę której nauczyło mnie moje doświadczenie i poczułam sie urażona gdy nazwałaś mnie laikiem i nieukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, sorry. Mamy się tu wspierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile się już starasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieżko mi odpowiedzieć jednoznacznie bo robimy przerwy w staraniach... w trzy lata straciłam 3 ciąże, wiec wychodzi 12 miesiecy ale to nie jest tak dokładnie bo zwykle odpoczywamy kilka cykli po stracie (przed następnymi staraniami) po ost razie rozregulowałam sie na maxa. Dostałam progesteron i clo na rozchustanie jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje straty. Może to jest chamskie, ale ginekolodzy twierdzą że lepiej jest zajść w ciążę i ją stracić niż nigdy w nią nie zajść. ( Bo jednak u daje się zajść ) no ale każdy do tego podchodzi jak chce. Ja osobiście uwazam, że jest to straszna tragedia. Ale może warto by było u Ciebie zastanowić się dokładnie nad przyczyną dlaczego nie możesz utrzymać ciąży do końca ?. Może tarczyca albo niski progesteron z tego co wiem po poronieniu przy następnych już ciążach powinno się brać duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×