Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eli1

Starania z CLO lipiec 2018

Polecane posty

Gość gość
22.48 dlatego nie kwalifikujemy sie do invitro na tutejszą kase chorych. Bo zachodzimy w ciąże. Progesteronu do tej pory nie brałam na podtrzymanie bo tutaj tego sie nie uznaje. Najlepiej jak przyjdziesz w 12 tyg do lekarza juz. Wczesniej to nawet karty ciąży nie założą. Nie suplemnetowałam niczego bo zwyczajnie nie dotrzymałam do 1 wizyty. Byłam w Polsce u gin. Zaopatrzyłam sie w dufaston na zapas. Będę brać na własną reke. W sensie musze brać 16-26dc zeby uregulować miesiaczki. A jesli zajdę w ciąze bede brać bez przerwyania. Badania zrobiliśmy nawet genetyczne i nikt nie jest nam w stanie powiedzieć o co chodzi. Wszedzie Wszystko dobrze. Endokrynolog wykluczył problemy z tarczycą nawet jakies badania mialam które wykrywa uśpione problemy tarczycowe. Że podobno tylko w ciazy sie uaktywniają. Nie pamietam w tej chwili nazwy. Robiłam niemal jednoczenie badania u dwóch niezależnych lekarzy na dwóch końcach miasta, wyniki się pokrywały diagnozy rownież. Jestesmy zdrowi i tracimy bo tak czasem bywa. 3x pod rząd bo pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ty nie mieszkasz w Polsce ?. Bierz kwas foliowy cały czas nie tylko jak zajdziesz. Ja już biorę 8 miesięcy no i ten duphaston podobno chroni przed poronieniem. No i trzymam kciuki, że w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie już dupa. Okres przyszedł. Kolejny 8 cykl już stracony. Teraz czekam mnie drugi cykl z clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Zaczynalam przygode z clo dziewczyny przewaznie 2-3 cykl zaskakiwały. Ten pierwszy to taki na rozbujanie interesu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejmy nadzieję, że tak będzie jak mówisz. Bo się trochę załamałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ktoś jeszcze walczy z clo ?. Odzywać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJusti
Ja walczę teraz czekam na okres 1 cykl owulka była z prawego jajniczka 1 pęcherzyk ale nic się nie udało drugi cykl nic pęcherzyki 10 mm i koniec nic wiecej teraz będe brała 2x1 ale jeszcze nie wiem dzidzi nie ma okresu też nie wiec dostałam luteinę na 7 dni no i czekam na @ pozdrawim i życzę nam wsystkim upragnionych fasolek damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo już po drugim cyklu i czekam na okres teraz. Ostatni cykl przede mną a potem do szpitala na badania. Ja od początku brałam 2tabl clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny może komuś to pomoże Mój Szczęśliwy cykl: 2 cykl z clo 2tabl estrofem duphaston (po owulacji) witamida D,C, magnez, selen Letrox na tarczycę Lubrykant conceivent plus Leżenie na brzuchu (tyłozgięcie macicy) I dużooo modlitwy ;D 9 miesięcy starań i jestem w ciąży :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Witam, 

Dziewczyny i jak wasze starania z clostilbegytem? Którejś z was się udało? Obecnie, jestem w trakcie drugiego cyklu z lekiem. Dodam, że miesiączki mam wywoływane duphastonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mishka

Hej. Jestem tu nowa. Nie chcialam zakladac konta, wiec napisze tutaj. Czytam rozne wypowiedzi na temat clo juz dlugi czas. Postanowilam napisac cos o mnie. Od 12 roku zycia miesiaczkuje, ale zawsze nieregularnie. Miesiaczki pojawiaja sie po 2-5 msc. Bylam u wielu ginekologow, jeden mowil ze to z wiekiem sie unormuje, drugi zlecil badania gdzie hormony byly wysokie. Az do dzisiaj. Zawsze mialam problemy z hormonami, zawsze dostawalam antykoncepcje na unormowanie. Juz 2 lata jestem mezatka. Nigdy nie staralam sie o dziecko, ale obecnie bede. 

Na ostatnich dwoch wizytach Pani ginekolog stwierdzila ze zapewne mam pco, bo sa pecherzyki. Hmn. To mnie zaciekawilo, bo dopiero on sie ujawnia niby a miesiaczki noeregularnej nie mam od kilku lat, gdy o pco nie bylo mowy. Krotko mowiac. 

Teraz bede sie starac o dziecko. Mam eyeolywana miesiaczke duphastonem. Dzisiaj ostatnia tabletka dupka. Niedlugo dostane okres i bede brala clo. Bardzo sie obawiam i sie boje czy zajde vzy nie zajde, a jak zajde czy utrzymam ciazę. Ehh. Trudne to. Dobrze, ze jestem jeszcze mloda. Ale stresuje sie juz. 

Biore rowniez inofolic combi juz jakies 10 dni. Pozdrawiam wszystkie dIewvzyny starajace sie i juz te, ktore odniosly sukces. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mishka

Hej. Jestem tu nowa. Nie chcialam zakladac konta, wiec napisze tutaj. Czytam rozne wypowiedzi na temat clo juz dlugi czas. Postanowilam napisac cos o mnie. Od 12 roku zycia miesiaczkuje, ale zawsze nieregularnie. Miesiaczki pojawiaja sie po 2-5 msc. Bylam u wielu ginekologow, jeden mowil ze to z wiekiem sie unormuje, drugi zlecil badania gdzie hormony byly wysokie. Az do dzisiaj. Zawsze mialam problemy z hormonami, zawsze dostawalam antykoncepcje na unormowanie. Juz 2 lata jestem mezatka. Nigdy nie staralam sie o dziecko, ale obecnie bede. 

Na ostatnich dwoch wizytach Pani ginekolog stwierdzila ze zapewne mam pco, bo sa pecherzyki. Hmn. To mnie zaciekawilo, bo dopiero on sie ujawnia niby a miesiaczki noeregularnej nie mam od kilku lat, gdy o pco nie bylo mowy. Krotko mowiac. 

Teraz bede sie starac o dziecko. Mam eyeolywana miesiaczke duphastonem. Dzisiaj ostatnia tabletka dupka. Niedlugo dostane okres i bede brala clo. Bardzo sie obawiam i sie boje czy zajde vzy nie zajde, a jak zajde czy utrzymam ciazę. Ehh. Trudne to. Dobrze, ze jestem jeszcze mloda. Ale stresuje sie juz. 

Biore rowniez inofolic combi juz jakies 10 dni. Pozdrawiam wszystkie dIewvzyny starajace sie i juz te, ktore odniosly sukces. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×