Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powrót do byłej

Polecane posty

Gość gość

Byłem z dziewczyną 2 miesiące, tak jest to krótki czas, na taką relację, było bardzo romantycznie, ale po pewnym czasie zauważyłem że powoli się z jej strony to ochładza, najpierw tak nieznacznie, potem miałem sytuację w autobusie z jej koleżankami i nią, koleżanka skomentowała swój związek "Mój chłopak to o mnie nie zapomina" godzinę puźniej napisała SMS że o nią nie dbam, to niebyło prawda bo byłem w niej zabujany i tylko ją widziałem, na następny dzień powiedziała że mam na nią wywalone że jej nie komplementuje, po tych słowach chciała przerwy na majówkę, dałem jej to ale w piątek przed majówką zaczęła mnie olewać, uciekła w stronę koleżanek, nwm czy to przez nie czy moje błędy, w majówkę napisała że chce przyjaźni, stawiłem opór powiedziałem że ja ją kocham i niechcę by odchodziłaale odeszła, po majówce spotkaliśmy się nie odezwałem się do niej wogulę, zaskoczyła mnie, była miła, potem się spotkaliśmy i niby miała być przyjaźń, ale zaczęła mnie olewać, część nawet nie mówiła, w dzień dziecka chciałem się z nią spotkać, oczywiście olewała trochę moje wiadomości, tak mi się wydaje, odmówiła, poprosi) em o wyjaśnienie, zaczęliśmy się kłucić, poniosło mnie i wysłałem zdj z wycięty żyletką w skurze "kocham cię" (lejcie na mnie ile chcecie bo zasłużyłem) teraz napisałem i chciałem jej to wszystko wyjaśnić, odmówiła, powiedziała że niechce że mną kontaktu, ona nadal myśli że jak byłem z nią to ona była zabawką, i że serio się pociąłem, jeszcze te jej koleżanki, tak błędy były też po mojej stronie, ale żałuję i chcę do niej wrócić, nadal mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słownik, k****, kup słownik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pogadaj z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 18 ona za chwilę kończy 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody jesteś. Będziesz jeszcze nie raz zakochany. Przed tobą wiele fajnych chwil z dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, masz rację, ale nielubię skakać z kwiatka na kwiatek, i w sumie to w okolicy tylko ona mi się podoba, jak wgl to wytłumaczyć sb z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×