Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy 13 lat starszy partner to nie za duzo?

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam sie nad zwiazkiem z 13 lat starszym facetem. Czy to ma szanse? Czy wiek moze zaczac byc problemem? Ja mam 25lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się zastanawiasz, to sobie daruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 26 lat starszego partnera i nie mamy problemu z różnicą wieku. Jednak taki związek nie jest dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja majac 27 weszlam w zwiazek z 38 latkiem, dzis mam 39 i dalej jestesmy razem, mamy dzieci, roznica wieku nam nie przeszkadza a on wyglada na max. 43 i tyle mu daja wiec spoko:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie poszuka kobiety po 30 tce tylko chce 25 łatki? Bo on patrzy tylko na PESEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 to nie,ale pr20 lat tatko był str od mamy i lepszego małżeństwa niewidziałem. Jak tatko brał mame byłsporo po 30 a mama jeszcze niepełnoletnia niec 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chodzi o elastycznosc pochw jak wiadomo. Starszy facet chce ciasno i chlupiąco a nie suche wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w związku z taką różnicą wieku od ponad 10 lat. Bardziej na początku to było problematyczne (i też bardziej dla otoczenia niż dla nas), bo poznaliśmy się, kiedy ja miałam 17 lat, a on 30. Teraz jest 27/40 i nie widzę w naszym związku żadnych problemów spowodowanych różnicą wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a idź w cholerę, chcesz być opiekunką na stare lata, bo po 60, ok. 70 to już będzie stary cap, śmierdzący starczym potem, pierdzący bezwiednie, bekający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:50 twoj rownolatek tez taki bedzie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mój mąż jest po 60-tce. nie beka i nie pierdzi bezwiednie. Ładnie pachnie bo dba o higenę. Chodzi na siłownię, pływa i biega. Nie wymaga większej opieki niż 30 czy 40 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj taki stary sześćdziesięcioletni pierdziel :O Siwe jaja, obwisła dupa, bleeeeee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla Ciebie "fuj" dla kogoś innego nie. Tak samo Ty możesz być dla kogoś "fuj". Czy zdajesz sobie sprawę ile osób brzydzi się np. kobietami w ciąży lub karmiącymi? Poza tym kiedyś będziesz miała obwisłe cycki i tyłek (jeśli już nie masz, bo niektore kobiety nawet za młodu mają). Możesz mieć też rozciągnietą skórę z rozstępami na brzuchu po ciązy. Albo bliznę po cesarce. To też jest fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziad po 60tce to blee fujj rzyg i smród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wiem w jakiej patologii pochodzisz, że ludzie tak śmierdzą, ale uwierz mi na słowo, że nie muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadek po 60tce może być akceptowany jedynie przez panią w jego wieku. Dużo młodsza z obwisłym siwym i gnijącym dziadziem u boku to musi być mega zapuszczona i zdesperowana lampucera bez szans u rówieśników :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gruba baba może być zaakceptowana tylko przez grubego faceta. Baba z obwisłym brzuchem i cyckami po ciąży może być zaakceptowana tylko przez takiego samego faceta (czyli przez nikogo). Baba bez mózgu może być zaakceptowana tylko przez kogoś bez mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:28 - no i wszystko na twój temat :D I zatęchłego dziadzia, który nie rzyga na twój widok tylko dlatego, że już ślepy i głuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, tylko śmierdzące potwory bez szans na normalny związek nadstawiaja piiizde starym dziadom po 60tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadek po 60tce jest dobry dla babci po 60tce. Moga sie wymieniać radami o nietrzymaniu moczu, usuwaniu kłaków z nosa i goleniu siwego krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nietrzymanie moczu to chyba domena kobiet, ktore rodziły. prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I starych dziadów. Szukaj dziadziowi wkładek Tena Men - przestanie gacie przesikiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ty co tak ciągle ciśniesz o dziadkach? Marzy ci się jakiś śmierdzący i pierdzacy facet, żebyś mogła z nim pogadać o nietrzymaniu moczu, rozstępach i zwisach po ciąży, ale żaden nawet spojrzec na ciebie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygam na starych dziadków, marzy mi się żeby młode kobiety nie k****iły sie z dziadziami tylko o siebie zadbały i przestały godzić sie na prostytuowanie z dziadziami. Dziadzio dla babci. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona na serio ma problem z ciążą :D Chciałaby w niej być, ale dziadek po 60tce nie daje już rady zalać formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jak k***ią się z rówieśnikami to ci to już nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmierdzący stary cap nie przeszkadza równolatce, bo tak samo równolatka śmierdzi jak on, ale nie przy takiej różnicy wieku, stary dziad nawet ma wyciągnięte ze starości opakowania po jajach zwisające prawie, że do kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Fuj taki stary sześćdziesięcioletni pierdziel pechowiec.gif Siwe jaja, obwisła d**a, bleeeeee pechowiec.gif xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx wielu takich zaliczyłaś pewnie , bo widzę że doskonale wiesz jak wyglądają jaja 60latka kurna patrz a ja nie wiedziałam i szczerze mało mnie to obchodzi co nosi w gaciach 60latek a seks fajny z takimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój znajomy jest po slubie i ma 14 lat mlodsza zone. Zyja szczęśliwie już 11 lat. Widac po nich , ze jest duza roznica wieku... ale to ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×