Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy 13 lat starszy partner to nie za duzo?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Oczywiście ze będę stara tak jak kazdy . Mam męża który jest w tym samym wieku i razem byliśmy / jesteśmy młodzi a później razem będziemy starzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że jeśli chodzi o starszych facetów, to zależy też od tego jakie życie prowadzą. Wiadomo, że robotnik budowlany zestarzeje się szybciej niż profesor uniwersytetu. Nie wkładałabym wszystkich do jednego worka. Tak samo jest z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Twój mąż też może się wydawać obleśny innym kobietom. I też nigdy by się z nim nie umówiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze będę stara tak jak kazdy . Mam męża który jest w tym samym wieku i razem byliśmy / jesteśmy młodzi a później razem będziemy starzy usmiech.gif xxx Chyba, że mąż odejdzie do młodszej i troszkę przy niej odmłodnieje. Albo przynajmniej będzie się starzał przy niej wolniej niż przy tobie. Starej żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ze twoj maż zostawił cie dla innej młodszej nie znaczy ze każdy taki jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oczywiście, że nie każdy. Wielu z nich po prostu nie ma takiej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy chybabyście żeby wasze córki w wieku 18 lat bzykał 43 letni facet . Albo jakby wasz 18 letni syn spotykał się z 43 letnia babka . Juz widzę jak każda z was skacze z radości . Kiedyś w pracy (miałam wtedy 25 lat ) panowie w wieku 50 + zapytali dlaczego nie umawiam sie z starszymi , dojrzałymi facetami . Powiedziałam ze nie jestem muzułmanka i głupie teksy się skończyły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.41 I co tym sie dowartosciowujesz ? Oj chyba ma ktos tu problem ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co maja powiedziec mlode wdowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
Moj narzeczony ma 36 lat a ja 19. Moim zdaniem w związku liczy sie szacunek i uczucie. Wiek to tylko liczby. Kazdy uklada sobie życie tak jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brzydzi was stare cialo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
Mojemu akurat może nie jeden dwudziestolatek pozazdroscic ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Dla mnie 10+  jest do zastanowienia.

Tak naprawdę wszystko zależy od poglądu osoby 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat stary, ale się wypowiem...Moim zdaniem zależy najwięcej od tego na jakim etapie życia są te osoby z dużą różnicą wieku i czy są młode duchowo. 😉. Na pewno znacie te 30 latki które mentalnymi babciami i te 50 latki pełne życia jak nastolatki. 😀. Poza tym 20 latka w związku z np. 32 latkiem to jest najczęściej przepaść bo to są najczęściej zupełnie inne etapy życia...ona u progu dorosłości, on już raczej myślący o założeniu rodziny, być może już wyszalany 😉.  Ale np. 30 latka i 42 latek no to już przepaści nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zwracam uwagę na starszych facetów, nawet sporo starszych, nigdy mnie z nimi nic nie łączyło, ale jakoś mi dużo bardziej imponowali niż rówieśnicy...Te np. szpakowate włosy, dojrzały wygląd, no i ta wiedza o świecie i ludziach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×