Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Od kiedy to picie alkoholu przy dziecku jest zabronione?

Polecane posty

gość dziś - ja bym tej sąsiadce tego tak nie popuściła i by mnie popamiętała, jak i całą rodzinę. czytałaś rok 1984? tam też były takie folksdojcze, sami sie garnęli do kapusiowania, nawet jak Partia nie zmuszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja nie mam dzieci. Później kobieta siedzi uwiązana w domu z dzieckiem przez 18 lat, bo ojciec albo w pracy, albo idzie w długą, a matka musi się prosić kogoś o opiekę i nawet piwa wypić nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zdziwilabys sie, że w restauracji jest inaczej. Idź z dziećmi na obiad i zamiecie z mężem oboje piwo do obiadu. Ludzie zjedzą was wzrokiem i też będą straszyć policją. Polska hipokryzja! Na szczęście mieszkam blisko Czech i tam najczęściej spędzam czas wolny latem. Można spokojnie napić się piwa przy dzieciach i jest klimat jak w pl w latach 90. A piwo smaczne i słabsze od naszego. Szczerze polecam tym co mają dość polskiego lansu i zakłamania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, trzeźwa osoba, ja po jednym piwie smakowym jestem trzeźwa. Mam alkomat, dla mnie w upał to po prostu jak orzeźwiający napój. Te smakowe mają 4% lub 2% zależy które. Autorka piła ze szklanki, może też nie całe piwo, więc trzeźwa była. Co innego jakby planowała wypić 4,5 piw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.12 ja nie mam 500+ i pracuję czy to znaczy, że ja śmiało mogę sobie walnąć browara, a sąsiadka co ma 500+ nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym kraju hipokryzja to sport narodowy. Jak normalną kobietę ktoś podpie.... że pije piwo smakowe przy dziecku, to opieka społeczna będzie ją straszyć odebraniem dziecka, a jak do tej samej opieki przychodzą kobiety pijące- alkoholiczki, po których widać, że piją, to opieka im jeszcze zasiłki daje, a dzieci nie zabiera... Przecież wiedzą, że one piją i oczywiście przy dzieciach, bo niby gdzie? Dopiero jak tragedia się stanie, to dzieci zabierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja nigdy nie piję alkoholu, nie lubię, ale za to spędzam dużo czasu z osobami pijącymi i mi to absolutnie nie przeszkadza. Ile razy ja miałam taką sytuację, że siedzimy gdzieś na wakacjach mąż pije piwo, ja wodę, a tu wyzwiska, że picie na oczach dziecka. Mówię, że piję wodę, a oni że mąż pije piwo... Ze znajomymi też jak siedzimy grupką, wszyscy piją po piwku, ja wodę i dalej awanturujące się starsze panie jak to tak przy dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany ... A na weselach to co sie dzieje?? pijani ludzie a dzieci biegaja !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce widocznie nie da się żyć bez alkoholu. Chore i patologiczne według mnie. Dzieciom trzeba dawać dobre przykłady. Gorąco? Pij wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja krowa, zebym wode pila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:18 rzeczywiście napicie się piwa latem to zbrodnia i od razu patologia. Puknij się w łeb. Chyba, że ty nie umiesz zachować umiaru i po 1 piwie musisz pić dalej to masz rację - pij wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prawdziwa patologia sie nie zajma, bo to przeviez lepiej omijac, z daleka... nie zdzierac z takimi... i tam naprawde dzieciom krzywda sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem jak ktoś chce się napić piwa ale nie w towarzystwie dzieci. Takie myślenie co krowa jestem żeby się wody napić powoduje że dziec***iją soki, coli i później chleja z kolegami. Tak rodzice uczą to tak będą robić. Dlatego myślę że to jest patologiczne kiedy rodzic twierdzi że tylko piwa można się napić kiedy się jest w towarzystwie dzieci. Ten sam widok: matka chodzi ulica z dzieckiem i z piwem. To już według Was jest patologiczne. Co za różnica co robi? Czy siedzi na leżaki w ogrodzie czy idzie do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde,co się w Polsce dzieje to już jest chore..jeden na drugiego bat ukręca.Jestem Mamą i często teraz w sezonie jeździmy na grilla do rodziny,a jak wracamy autobusem do domu to mąż nie jedzie z nami tylko udaję,że nas nie zna,,a dlaczego??Bo na grillu wypił 2-3 piwa i zwyczajnie boimy się,że ktoś życzliwy zadzwoni na policję jak wyczuje alkohol.Ja nie piję,karmię piersią.Czlowiek jedzie się odstresować,pobyć z rodziną a wraca w stresie,chore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je/bane uchlejbrzydkueqrewskieryje. :D tylko pedaly i nedzne qrwiska pija alko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie, wypicie lampki wina przy kilkulatku to zbrodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem jak ktoś chce się napić piwa ale nie w towarzystwie dzieci. x jasne, w krzaki , niech sie schowa , albo do piwnicy , bo chce sobie piwo wypic wez sie jebnij w glowe i to mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×