Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zachowanie mojego chłopaka jest normalne?

Polecane posty

Gość gość

Zacznę od tego, że bardzo go kocham. Wczoraj mieliśmy swój pierwszy raz, podobało mi się to jak się ze mną obchodził. To bardzo nas do siebie zbliżyło ale on po wszystkim wyjeżdża z mniej więcej takim tekstem: JEŚLI MOJE 14 CM TO DLA CIEBIE ZBYT MAŁO TO POWIEDZ, CHCĘ WIEDZIEĆ. CHCIAŁBYM ŻEBY BYŁO CI DOBRZE I NIE ZNIÓSŁBYM ZDRADY. To nasz pierwszy raz, i mój i jego. Po tym co powiedział trochę zrobiło się dziwnie. Czy jego zachowanie jest normalne? Ma jakieś kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wyczul ze cie rozczarowal albo ma ogromne kompleksy obawiam sie ze jesli to drugie to dopiero teraz sie zaczna chore akcje zazdrosci, z takim facetem nie da sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba kompleksy. Ciężko Ci będzie z takim typem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On właśnie powiedział, że zależy mu na mnie ale jeśli potrzebuję większego penisa to na to zasługuję a on odejdzie bo zdrady nie byłby z stanie przeżyć. Z tego co czytam większość facetów ma tyle cm więc nie rozumiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To provo normalny facet tak nie mòwi. Czy przed czy po kocha ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bzykal się z innymi? Bo jeśli nie to prędzej on ciebie zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze mu sie nie spodobalas w tym i szuka pretekstu do odejscia..tak, sa tacy faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie coś jest brak szacunku do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On był prawiczkiem a ja dziewicą. Chyba mnie nie zrozumieliście. On bardzo starał się żeby było mi dobrze i był cudowny. Dopiero po wszystkim taki tekst.. Dzisiaj przyjechał do mnie i od razu dał mi całusa. Był wyjątkowo kochany więc nie szuka innej. Przynajmniej taką mam nadzieję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj se spokój. Mój też taki był cudowny, kochany, ja dziewica on prawiczek, wspólny pierwszy raz. Miało być idealnie, a wyszło jedno wielkie g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak ogólnie jest bardzo samokrytyczny i ambitny. Czasami zbyt wiele od siebie wymaga. W tej sytuacji chyba też.. Kiedyś przepraszał mnie, że nie kupił mi droższego prezentu na urodziny a i tak byłam zadowolona z tego powodu że pamiętał. Poza tym to co mi kupił też jakieś tanie nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy temat mam tyle samo co twój chłopak jesteście dziwne facet nie przejmujesię wami i tym co czujecie źleee facet przejmuje się wami i tym co czujecie źleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja doceniam to że on się stara i dba o mnie, ale to jego pytanie wprowadziło mnie w konsternację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nie wiem po co tu napisałam. Po prostu wczoraj zrobiło mi się trochę przykro. Leżeliśmy przytuleni i on trochę popsuł ten czar chwili. Doceniam i rozumiem go, tym bardziej że nigdy nie miał seksu z dziewczyną. Ja też nie mam super biustu z filmów dla dorosłych ale nie powiedziałabym mu w takim momencie że może sobie szukać innej jeżeli nie spełniam jego oczekiwań. Mężczyźni w ogóle nie mają wyczucia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIESZ SIĘ ŻE MASZ TAKIEGO CHŁOPA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz że na kafe ktoś ci pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tych wypowiedzi to nie jest żadna reguła ;) Ja też miałem takie kompleksy ale moja dziewczyna szybko mnie z nich wyleczyła <3 Znaczna większość facetów ma kompleksy dotyczące swojego przyrodzenia i tego czy sprawdzają się w łóżku. Porozmawiaj z nim o tym a wszystko będzie dobrze ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×