Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 latka do przedszkola

Polecane posty

Gość gość

Moja corka zawsze byla bardzo przywiazana do mnie i niechetnie zostawala z kims innym. Ostatnio jej sie to zmienilo i z moja siostra i mama zostaje bez problemu. Zapisalam ja do przedszkola bo mowi ze chce isc do dzieci ale obawiam sie, ze nie zostanie sama z obca pania. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl...miliony dzieci w tym wieku idą do przedszkola, a ty przeżywasz jakby tylko twoja jedyna mimoza miała to przeżyć. Pójdzie, wyryczy się i przyzwyczai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co my mamy myśleć? Nie znamy twojego dzieciaka. Po co nas o to pytasz? Chcesz to ją puść, nie - to trzymaj w domu jak odludka. Co nam do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnoszę wrażenie, że masz coś z głową. Dziecko chce iść do rówieśników a ty przeżywasz bardziej niż to potrzebne. Nie puścisz jej bo tobie coś się wydaje. Jesteś głupia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Moja też tylko ze mną zostawala ale zanim poszła do przedszkola przeprowadziliśmy się i miała starsza o 2 lata koleżankę. Bawiły się całymi dniami. Myślę,że to trochę jej pomogło i bardzo chciała iść do dzieci. Nie było łez, chociaż bardzo się denerwowala na początku, bo dzieci jej nie znały i nie chciały sie bawić. Jednak ciocie szybko ją zaklimatyzowaly w grupie. Mów jej, jak jest fajnie w przedszkolu, jakie są zajęcia, że są występy na scenie, przyjeżdża filharmonia czy co tam jest u Was w przedszkolu. Głowa do góry, kryzysy może i będą Ale musisz być silna i się nie uginac. Moja już będzie chodzić 2 rok i płacze jak po nią przychodzę, bo jeszcze ma kółko teatralne, a to ma ekseprymenty, a to idą na plac zabaw i stale coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja w wieku 2lat poszła. Świetnie się bawi, chodzi już rok, lubi tam chodzić, dużo mówi, wierszyki, śpiewa, ogólnie się rozwinęła. Ja jestem za przedszkolem, sama chodziłam od ukończenia roku i z przedszkola co mi się nie podobało to pamiętam, że to jak wychodziłam przed ostatnia z przedszkola, bo tak późno mnie odbierali, dlatego moja córka wychodzi już o 15, a przedszkole do 16.30 - 17 czynne (zależy od dnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To różnie bywa. Moja córka przed przedszkolem nigdy, nawet na 5 minut nie została z nikim poza mną lub mężem. Były trzy dni płakania a później spoko. Z kolei dzieci, które wyglądały na śmiałe i odważne płakały kilka tygodni. Na to nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne ze autorka boi się o dziecko jakby określa to też byście pisały ze jest bee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupi bachor filmiki moje maja teraz napisy polskie trzeba je uruchomic na dole w filmiku w rogu www.youtube.com/watch?v=DMOjUJIN5yU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pozno idzie? im pozniej tym gorzej dzieci znosza "rozstanie" z mama ... Nie pracujesz? a pojdziesz teraz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko rok temu poszło do przedszkola i na początku przeżywała, ale szybko się przyzwyczaiła. Teraz marudzi, że kiedy znowu pójdzie do przedszkola ;) Panie z Akademii Rozwoju Malucha fajnie do dzieciaków podchodzą i w sumie bezboleśnie się adaptują. Ale tego sie nie przewidzi jak dziecko będzie reagować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×