Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Welura

Odszkodowanie

Polecane posty

Gość Welura

Uległam w pracy wypadkowi. Wypadek nastąpił z winy zaniedbania mojego pracodawcy, który teraz wyrzeka się wszystkiego i robi mi problemy z powrotem do pracy. Postanowiłam skorzystać z pomocy firmy https://radca-az.pl/odszkodowania , która pomoże mi wywalczyć odszkodowanie za leczenie oraz pieniądze, które utraciłam w wyniku mojej rekonwalescencji. Ile może trwać taka procedura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto skontaktować się z EuCO? Oni zajmują się odszkodowaniami wypadkowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaa91
W podobnym przypadku korzystałam właśnie z euco i mi pomogli. Może naprawdę warto się z nimi skontaktować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem wypadek w ubiegłym roku. Całe szczęście nie było to z mojej winy. Auto nie nadawało się praktycznie do niczego, lecz większym problemem był mój stan zdrowia. Od razu dostałem namiar od znajomego na Instytut Medycyny Interwencyjnej http://www.inmedin.pl . Pomogli mi załatwić dobrą opiekę lekarską i zajęli się formalnościami. Każdemu w podobnej sytuacji proponuję zgłosić się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela

EuCO ma dobre opinie. Jak jest potrzebna pomoc przy odszkodowaniu to warto się do takiej firmy zgłosić po pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Zgłoś się do Eventum. Oni mają duże doświadczenie w takich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Polecałabym zgłosić się do Advoco, mają bardzo duże doświadczenie w odzyskiwaniu odszkodowań. Ja długo szukałam dobrej kancelarii i dopiero tam potraktowano mnie w pełni profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, jeśli któraś z was uległa wypadkowi podczas pracy za granicą i ma problem z odszkodowaniem to zgłoście się do firmy Adwokat w Europie Oni się zajmą waszą sprawą. Ja dzięki nim dostałam odszkodowanie i zwrot kosztów leczenia w Niemczech. Nie było łatwo, ale oni wzięli wszystko na siebie i dzięki temu mam to co mi się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×