Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupia i naiwnaa

O co mu chodzi?

Polecane posty

Gość głupia i naiwnaa

Wiem iż może nie powinnam jeszcze panikować, ale nigdy się tak nie zachowywał. Otóż było między nami super. Wczoraj wieczorem wysłał wiadomość jak mu minął dzień i tak dalej, ja ją odczytałam dziś rano i od razu mu odpisałam. On tej wiadomości nawet nie odczytał mimo iż się logował ( a nigdy tego nie robił) przecież nie musiał od razu odpisywać ale tak zignorować żeby nawet nie odczytać? Wiem że nie powinnam ale napisałam mu coś w stylu czy dostał moją wiadomość raną, a on ją odczytał odczytał tamtą i zostawił bez odpowiedzi. Jest to dla mnie dziwne bo nigdy tak się nie zachowywał. Wiem że teraz jest w pracy a rano nie był. Oczywiście mógł być zajęty ale nie cały czas. Nie mówie że musi mi odpisywać non stop ale już widzę jakąś zmianę zachowania w tym nieodczytywaniu, o co mu może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emotki nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem Twoich pretensji. Sama przecież na drugi dzień dopiero odczytałaś od niego wiadomość więc nie powinnaś się dziwić że o on zwlekał z odczytem. skoro Ty tak możesz to i on również , prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie pretensji ale zdziwienia, on mi ją wysłał w nocy kiedy już spałam, więc odczytałam rano, a nie jak on zalogowałam się i olałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak a u niego mogła być analogiczna sytuacja , dostał odpowiedź rano kiedy jeszcze spał , a kiedy poszedł do pracy zajrzał ale nie miał czasu na odpisywanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×