Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dankowa 24

Ortopeda

Polecane posty

Gość Dankowa 24

witam poszukuję pilnie dobrego lekarza ortopedę mam problem z obojczykiem za wszelką pomoc dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie miasto? Ja mieszkam we Wrocławiu i tutaj znajduje się gabinet ortopedyczny www.lekarzortopedawroclaw.pl Pracują tam świetni specjaliści, którzy mi pomogli. Polecam ci się tam zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wili200
Gorąco polecam Ci Dr Sankowskiego, który przyjmuje w szpitalu Orthos w Komorowicach niedaleko Wrocławia. Świetny specjalista z mega doświadczeniem i cudownym podejściem do pacjenta. Leczymy się u niego całą rodziną już od kilku ładnych lat a zaczęło się od mojego wypadku samochodowego po którym postawił mnie na nogi mimo wielu przeciwwskazań. Świetny człowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulszulka92
Bardzo cieszy mnie Twoja opinia, bo jestem własnie do niego umówiona na piątek. Teraz szukam informacji o nim i utwierdzam się w przekonaniu, ze dobrze wybrałam, a opinie na znanym lekarzu nie kłamały. Jak wyglądało Twoje leczenie, jesli możesz powiedzieć? Mnie czeka prawdopodobnie artroskopia kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wili200
Poza świetną diagnozą, licznymi zabiegami m.in. artroskopią, odpowiednią suplementacją i skierowaniu na rehabilitację (turnus w Orthos 14 dni) to mega pozytywny człowiek, którego podejście zadecydowało, ze wybraliśmy właśnie jego. Po ludzku podszedł do każdego naszego problemu i zrobił wszystko tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulszulka92
Super, jutro dam znać, jak po wizycie. Trochę się boję zabiegu, ale obawiam się, że bez niego się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka99022
Może był ktoś z Was w tym miejscu http://mediwest.pl/ortopeda/ na wizycie u ortopedy? Powiem szczerze, że pilnie jest mi potrzebna pomoc, a nie mam pojęcia, gdzie się zapisać. Zależy mi na miejscu i na przychodni prywatnej, ponieważ nie mam czasu czekać w długich kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi ortopedzi to w Enel Sport przyjmują, jak masz możliwość, to umów się do nich. W Warszawie albo w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasunia
Świetny ortopeda- Wojciech Żakiewicz specjalizuję się w chorobach i leczeniu stawu kolanowego. U mnie wykonywał artroskopową rekonstrukcję więzadła krzyżowego przedniego. Pan doktor przyjmuje w poradni Citymed na Wilanowie gdzie nie trzeba czekać niewiadomo ile na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernardd
Ja mam od zawsze problemy z kolanami... u ilu lekarzy już nie byłem. Mam porównanie. Ostatnio trzymam się dr Moniki Florki z warszawskiej kliniki Ober Clinic. Bardzo dobry lekarz, Pani dr młoda ale bardzo zaangażowana i zdolna, przez pół godziny wizyty dowiedziałem się więcej niż u innych specjalistów przez rok. Także jak w stolicy to właśnie ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam totalny ból kolan. Trwało to już kilka lat. przeraziłam się i udąłam się do ortopedy w https://www.plusmedic.pl/ - zrobił prześwietlenie zbadał - diagnozę postawił dość szybko i wprowadził leczenie. naprawdę pomógł mi bardzo,a już miałam duże problemy z chodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

NIe podałaś miasta w jakim szukasz ortopedy... Nie każdy jest z tego samego miasta co ty. No ja mogę z mojej okolicy doradzić https://gdansk.ortopedika.pl/ klinikę Ortopedika. Jeżeli potrzebujesz na szybko wizyty to tam powinni cie szybko przyjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

NIe podałaś miasta w jakim szukasz ortopedy... Nie każdy jest z tego samego miasta co ty. No ja mogę z mojej okolicy doradzić https://gdansk.ortopedika.pl/ klinikę Ortopedika. Jeżeli potrzebujesz na szybko wizyty to tam powinni cie szybko przyjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie do dobrego ortopedy warto wybrać się nawet dość daleko, więc miejsce zamieszkania według mnie nie jest tak bardzo istotne. Od siebie polecić mogę ortopedę Adriana Stępińskiego, który w Poznaniu przyjmuje przynajmniej w dwóch placówkach (z tego co kojarzę Usi Med i neoMedica). Na http://www.adrianstepinski.com/ znajdziecie do niego kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Wrocławia, które rozglądają się za sprawdzonym gabinetem ortopedycznym polecam www.lekarzortopedawroclaw.pl Tam możecie liczyć na profesjonalną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siatkaka

Dr Kotwicki z Ostrowa - szczerze polecam. Przeszłam ciężką kontuzję kolana w wyniku upadku na treningu i pomógł mi się z tego wygrzebać przed turniejem. Gdyby nie On nie mogłabym wziąć w nim udziału:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arron

Dobry ortopeda przyjmuje w Centrum Rehabilitacji VitalMed w Jerzmanowicach - dr Paweł Półkoszek. Solidny, dobry lekarz z fajnym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dużo mniejsze problemy z kolanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość zielona góra

Serdecznie polecam Bioortopeda w Zielonej Górze , na prawdę pełen profesjonalizm i miła atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kss

Mi pomogli w orthos pod Wrocławiem.  Mają wielu ortopedów, ja trafiłem do dra Mariusza Góry i mogę go polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja korzystałam z usług ortopedy traumatologa w Zakopanym na wyjeździe. Polecam ten gabinet na Tetmajera 23 u Pana doktora Janusz Kaliskiego - świetny specjalista. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna

W Katowicach dobry ortopeda przyjmuje w www.medis.pl/rehabilitacja.html Dr Włodzimierz Kącik - mega dobry specjalista i przy tym miły człowiek z fajnym podejściem do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata

Jak chodzi o polecenie dobrego ortopedę to mogę polecić w klinice Prima Med w Krakowie przy ul. Cieszyńska 16  Sama tam chodzę z moim dzieckiem i bardzo dobry lekarza. My jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammanda200999

Nie ma co kombinować w tej kwestii. Sama chodziłam od lekarza do lekarza, aż nie trafiłam do ortopedaolkusz.pl . W końcu udało się zlokalizować mój problem z biodrem, a co za tym idzie zastosować odpowiednie leczenie. Duży plus za przemiłe podejście do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodar

Jakieś konkretne miasto? Jestem z Katowic i od dłuższego czasu leczę sie u dra Michała Popka z Enelmedu. Nikt z mojej rodziny na całym Śląsku nie ma takiego dobrego ortopedy do swojej dyspozycji, wszyscy sie na swoich skarżą, a ja swojego chwalę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ortopedę z Poznania to ja polecam doktora Ruszkowskiego z http://ortopedapoznan.com.pl/  Prawdziwy magik i cudotwórca! Fachowiec, który naprawdę zna się na rzeczy. Intensywnie uprawiałam kiedyś sporty, głownie biegałam i sporo fitnessu. Nabawiłam się potwornej kontuzji kolana, a dzięki doktorowi wróciłam do pełni zdrowia. Zna się na rzeczy, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta i przypadku. Sympatyczny, doświadczony człowiek, który naprawdę chce, a przede wszystkim umie pomóc pacjentowi. Szybko diagnozuje a dzięki temu błyskawicznie wdraża odpowiednie leczenie lub daje zalecenia. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Polecam specjalistów ze szpitala Orthos pod Wrocławiem. Specjalizują się właśnie w ortopedii, pomogli mojemu narzeczonemu, który miał problem z kolanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilnie

Szukam dobrego fachowca ortopedy który leczy staw skokowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×