Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałbym poznać dziewczynę która nie chce dzieci ale muszę oszukiwać taką która

Polecane posty

Gość gość

chce mieć dzieci, bo dziewczyn, które nie chcą mieć dzieci prawie nie ma. Dlatego muszę poznawać dziewczyny unikając tematu dzieci albo nawet oszukiwać i odwlekać temat dzieci w nieskończoność. Z drugiej strony, jeśli poznam dziewczynę, która nigdy nie chce mieć dzieci, to pewnie też będę nieuczciwy wobec niej a może nawet za jakieś 10 lat będę musiał ją porzucić i znaleźć taką, która będzie chciała mieć dzieci - bo ja chcę mieć dzieci ale dopiero za jakieś 10 lat... I jak tu k***a żyć? Wcale nie chcę nikogo ranić ale weź i znajdź dziewczynę, która chce mieć dzieci ale dopiero za 10 lat i która będzie chciała 34 letniego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jezyku polskim nie uzywa się "dzieci" tylko "," tzw przecinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie, nie bądź z żadną. Naprawdę nie ma przymusu bycia z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Naprawdę geniuszu? A myślisz, że istniałby jakikolwiek problem, gdybym nie miał OGROMNEJ POTRZEBY bycia z dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chcę :D razem z facetem mamy bekę z gówniaków :D (oboje po 28lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zazdroszczę! Poznaliście się wiedząc, że oboje nie chcecie mieć dzieci, czy poznaliście się zupełnie inaczej a potem okazało się, że szczęśliwie oboje nie chcecie mieć dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×