Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Wasze matki też robią sobie taką siarę na FB??

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 13.07.2018 o 16:50, Gość gość napisał:

Moi starzy nie mają fejsa ale rzeczywiście widzę pełno takich podstarzałych ...ek które rzeczywiście robią dokładnie to samo co opisał autor

Ja tam i młodych widzę,jak się tak zachowują.Dlatego skasowalam swoj profil.Nie chcę oglądać dupereli,wolę książki i ciekawe artykuły w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 14.07.2018 o 18:45, Gość gość napisał:

To nie tyle starsze panie robią z siebie posmiewisko. Mlode osoby po 20 czy 30 takze i to nawet bardziej. Rzygac mi sie chce jak ktoś odnosi się ze swoim zyciem na prawo i lewno. Te posty "w glupkowatym nastroju i emot", "chora emot", "szczęśliwa emot" kuzwa kogo to obchodzi szkoda, ze nie piszą że na kiblu siedzą i koniecznie szczegół czy 1 czy 2. Jedna znajoma non stop udostępnia zdj ze slubu, ktory byl rok temu. Non stop udostepnia swoj klip slubny. Powiedzmy raz na 2 tyg. Ciagle te posty, że "szczęśliwa emot" i udostępnione zdj ślubne. Żeby nie było,.że zazdroszczę fajnie jest szczęśliwa, ale czy to nie przesada?

😂 Ludzie mają kompleksy na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.07.2018 o 18:45, Gość gość napisał:

To nie tyle starsze panie robią z siebie posmiewisko. Mlode osoby po 20 czy 30 takze i to nawet bardziej. Rzygac mi sie chce jak ktoś odnosi się ze swoim zyciem na prawo i lewno. Te posty "w glupkowatym nastroju i emot", "chora emot", "szczęśliwa emot" kuzwa kogo to obchodzi szkoda, ze nie piszą że na kiblu siedzą i koniecznie szczegół czy 1 czy 2. Jedna znajoma non stop udostępnia zdj ze slubu, ktory byl rok temu. Non stop udostepnia swoj klip slubny. Powiedzmy raz na 2 tyg. Ciagle te posty, że "szczęśliwa emot" i udostępnione zdj ślubne. Żeby nie było,.że zazdroszczę fajnie jest szczęśliwa, ale czy to nie przesada?

Hhahaahahahaaahahahaah doooobre!! 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja ciocia tak robi, kuzyn bral ślub to full zdjęć pozamieszczala. Nawet zamiast swojego zdjęcia w profilu ma syna z synowa. Podejrzewam że synowa ma dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrg
Dnia 10.08.2019 o 17:59, Gość Gosc napisał:

Moja ciocia tak robi, kuzyn bral ślub to full zdjęć pozamieszczala. Nawet zamiast swojego zdjęcia w profilu ma syna z synowa. Podejrzewam że synowa ma dosc

Hehe. Mam podobnie, tylko jestem synową 😀 ukróciłam to od razu. Jeszcze żeby pomagała przy ślubie i zapytała mnie w ogóle o zgodę czy może wstawić to nie miałabym problemu, że chce się "pochwalić " najbliższym 300 znajomym. Ale skoro nie to się wkurzyłam i napisałam, że ma nic nie wstawiać. Zablokowała mnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×