Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomoc dla Dawidka

Polecane posty

Gość gość
potrzebne jeszcze prawie 4 miliony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie po 20 zł pomagają ale zawsze to pomoc takich ludzi sie docenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieważne czy 20 zł czy 100, każda złotówka się liczy można wysłać też sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wysłać? sms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym z telefonu wysłać sms dla dawidka podajcie numer i treść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
numer 72365 treść s10367 koszt 2,46 brutto (w tym vat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile pomogę? dawidkowi chcę mu pomóc jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile pomogę? dawidkowi chcę mu pomóc jak najwięcej x ?? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwróć się o pomoc do broszki, kaczora, oni za pieprzenie się i rozmnażanie płacą po 500+ także mają w brud pieniędzy i zasranym ich obowiązkiem jest pomoc chorym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz dziecko chore to a pomóc nie chcą, NFZ operacji nie zrefunduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież brocha to wielka katoliczka, ma syna księdza i chorym nie chce pomóc, i to jest po Bożemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nfz powinien refundować wszystkie operacje ratujące życie ale tak nie jest.. bez tej operacji chłopczyk się kiedyś udusi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze 3 600 000..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że właśnie takie akcje należy wspierać -nie tylko ze względu na Dawidka, bo chorych dzieci są (niestety) tysiące, ale też dlatego, że przyczyniamy się do rozwoju medycyny, kiedy inwestujemy w takie pozornie beznadziejne czy mało rokujące przypadki. Dziś trzeba jechać do USA - jutro może takie operacje będą w każdym powiatowym szpitalu. Tylko trzeba próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdą akcję warto wspierać, nic nie poradzimy na to że NFZ nie chce sfinansować operacji, a chlopiec nie może czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio was to tak rusza? Takich chorych dzieci jest mnóstwo, wszędzie jakimś linki, zbiórki, jest mi to już zupełnie obojętne. Będą jeszcze inne Dawidki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby twoje dziecko nie było w takiej sytuacji.. ciekawe czy cię to nie ruszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
was to tylko rusza krzywe spojrzenie teściowej, czy bratowa która nie chce sprzątać w domu a chore dziecko nie.. gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo 5 zł nie zbawi a rodzice umierają ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpłacone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 milionów?Coś mi to nie klapuje. Na Marsie ta operacja, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena przeliczona z dolarów amerykańskich dla nieubezpieczonego w USA dziecka, stąd horrendalna kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
was to tylko rusza krzywe spojrzenie teściowej, czy bratowa która nie chce sprzątać w domu a chore dziecko nie.. gratulacje X Są choroby i choroby. Ta mnie nie rusza, dzisiaj pomóż na serce jutro na noge a w czwartek na oko, nie ma sensu. Ten dzieciak nie ma szans na normalne zycie wiec po co? Lepiej te pieniądze przeznaczyć na badania prenatalne alby takie przypadki nie miały prawa bytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie po to, żeby kiedyś takie choroby były kiedyś uleczalne. Medycyna nie może się rozwijać bez pacjentów. Dla mnie bez sensu są niektóre zbiórki, w których zabezpiecza się podstawowe potrzeby chorego np. pampersy, chustki do nosa, materace odleżynowe itp. - to może pomóc tylko danej osobie i to doraźnie (to są tysiące obych mi ludzi), natomiast pomoc dla takiego "Dawidka" jest krokiem w rozwoju medycyny. Nawet jeśli chłopczyk umrze, to jego historia choroby zostaje do badań, doświadczenie zdobyte przez chirurgów, pielęgniarki i fizjoterapeutów zostaje i będzie użyte przy innych pacjentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziecko z wadą serca po operacjach. Żyje normalnie i ma szansę na życie takie, jak każdy. Dawid też ma szansę. Jak można pisać takie słowa, jak osoba powyżej napisała? Wada serca nie oznacza braku normalnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypadek Emila z podobną wadą pokazuje że chłopak ma szansę.. tylko Emil pokazany był w głównych programach informacyjnych i kasa wtedy zebrała się w kilka dni.. a tak to nikt się nie interesuje.. uważam że należy pomagać, sami też nieraz potrzebujemy pomocy (nie mówię że takiej), ale pomoc to pomoc a dobro wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są choroby i choroby. Ta mnie nie rusza, dzisiaj pomóż na serce jutro na noge a w czwartek na oko, nie ma sensu. Ten dzieciak nie ma szans na normalne zycie wiec po co? Lepiej te pieniądze przeznaczyć na badania prenatalne alby takie przypadki nie miały prawa bytu x spisz oświadczenie żeby w razie wypadku cię nie reanimowali bo po co skoro i tak w pełni sprawna już nie będziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anonimowy darczyńca wpłacił 80 tysięcy drugi 50 tysięcy.. mi też nie jest szkoda paru złotych bo wiem że są wydane w słusznej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda złotówka się liczy i każdy może pomóc np: organizując zbiórkę. Moja znajoma podobną akcję przeprowadziła dla swojej chorej sąsiadki na portalu https://pomocsieliczy.pl/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×