Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mama mojej dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

Bardzo mi się podoba, ona ma 40 lat ale jest bardzo piękna, wczoraj byłem u dziewczyny, bo często u nich jestem, robiła w ogrodzie jakieś prace w bardzo krótkich spodenkach, miałem podniecenie i stawał mi penis ;/ Źle się z tym czuję, bo bardzo głupio mi przed dziewczyną, że przychodząc do niej idę tylko po to by pooglądać sobie jej mamę i chociaż wstyd przyznać, to później masturbuję się cały wieczór myśląc o niej. Ja i dziewczyna mamy po 17 lat. Bardzo źle się z tym czuję, ale nie mogę tego pohamować, czekam tylko aż znów tam pójdę i będę mógł z nią rozmawiać, przychodzę tam dla jej mamy a nie dla mojej dziewczyny ;/ Pewnie mnie wyśmiejecie, ale dla mnie to naprawdę duży problem :( Jej mama jest po prostu piękna, dużo z nią rozmawiam, lubi mnie, a ja nie wiem czy się w niej nie zakochuję, nawet gdy piszę z dziewczyną to myślę o jej mamie, gdy rozmawiamy na spacerach czy gdzie indziej to cały czas mam w głowie jej mamę. Ma na facebook'u zdjęcia z wakacji w samym kostiumie i jestem na jej koncie codziennie po kilka razy. Gdy idę do dziewczyny to jestem szczęśliwy że zaraz zobaczę jej mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj ja wydymac jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałem że tak będzie. dla mnie to naprawdę problem, wiem że to chore ale tak niestety jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuj zelazo poki gorace brachu mamuska wkoncu ulegnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się śmiać, ale takie sytuacje się zdarzają, młody jesteś i w wieku gdzie Twoje hormony buzują , jeśli jej mama jest atrakcyją kobietą, to zapewne dlatego masz takie myśli o niej. Fakt, że to nie w porządku wobec dziewczyny. Nawet nie wiem co Ci doradzić, szczerze współczuję, bo możesz się z tym rzeczywiście męczyć. Współżyjesz już z dziewczyną? Ja jestem dziewczyną 22 letnią, staram się Ciebie zrozumieć. Moja mama też jest bardzo atrakcyjna i zawsze moi koledzy żartowali, że gdy są u mnie to wzroku nie mogą odciągnąć, więc trochę Cię rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada jest taka zeby sie nia zaja wiele cie nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nigdy nie uprawialiśmy seksu, mamy to zrobić w te wakacje, było kilka razy tak że dotykaliśmy się i lizałem ją w tamtym miejscu, ona mi robiła ręką, ale seksu jeszcze nie było. Problem w tym, że ja się chyba zakochałem w jej mamie, cały czas o niej myślę i wyobrażam sobie ją w różnych sytuacjach. wstyd mi nawet tutaj to pisać, choć jestem anonimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×