Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
NiesprawnaBella

Dlaczego ludzie mi się nudzą?

Polecane posty

Ja wiem, że ten post nabierze pewnie pełno negatywnych reakcji, ale trudno. Chyba nie umiem nawiązywać relacji z ludźmi. W sensie jest jeden pan ( nie ten z poprzedniego tematu) którego szczere podziwiam, zapominam o swoim egoizmie i pytam tylko o niego gdy rozmawiamy, ale to też ni e jest ani miłość ani relacja w pełni prywatna ( to mój rehabilitant) więc nie wiem czy się liczy. Od małego nie umiałam utrzymywać przyjaźni, dzieci bawiły się ze mną tylko kiedy otrzymywały za to cukierki. Przez parę lat nawiązałam parę internetowych znajomości. Dyskutowaliśmy głównie o mnie, albo o czymś co mieliśmy wspólnego, jednak nawet jeśli wszystko przebiega cukierkowo, miło i mamy nadal milion wspólnych tematów to czuję, że ta znajomość mnie dusi potrafię zamilknąć bez słowa na wieku, albo np bez słowa usunąć z listy kontaktów/ z fb. Czasami sobie przypominam o dawnych znajomościach gdy muszę się z czegoś zwierzyć. Jedna z takich znajomych parę dni temu napisała do mnie, że przykro jej, że przypominam sobie o niej gdy tylko czegoś potrzebuję, odpisałam jej że taka już moja natura, ona na to że "tak się nie traktuje innych ludzi" Ja odpisałam "Straaszne" i ją zablokowałam. Codziennie wchodzę na czary internetowe i gadam z nieznajomymi, ale rozmowa interesuje mnie tylko wtedy gdy pytają mnie o moje życie ( nie te erotyczne!) Nigdy tez nie utrzymuje kontaktu na dłużej niż jedną rozmowę. Jeśli trafiam tam na zboków albo innych dziwaków pokazuję im moją udawaną czy nie - chłodną wyższość i świetnie się przy tym bawię Tak wiem, że jestem podłą egoistką, ale jak myślicie jakie mogą być powody? Jestem chyba aspołeczna. Mam prawie 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×