Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Catherine_xxxx

Powiększanie piersi w Polsce, czy w Czechach?

Polecane posty

Gość Catherine_xxxx

Witam, wszystkie Kobiety przed jak i po operacji powiększenia piersi. Zakładam ten temat, bo nie mogę znaleźć informacji na temat powiększania piersi w Czechach. Jestem przed bardzo trudnym wyborem kliniki i lekarza, który powiększy mój biust a raczej jego brak. Na operację odłożyłam około 10 000 zł., dlatego też szukam dobrego, ale też taniego chirurga, który działa cuda. Słyszałam, że w Czechach również są dobre kliniki i lekarze w tej dziedzinie. Jednak nie mogę znaleźć nikogo, kto w ostatnim czasie operował biust w Czechach i mógłby polecić dobrego lekarza. Także proszę wszystkie Kobietki o propozycje lekarzy u których się operował Uście. Będę brała pod uwagę te źle jak i dobre, dlatego każdy wpis jest dla mnie ważny. Z góry dziękuję za pomoc i wszystkie wpisy, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja operowałam się w Czechach/nie biust/.Niestety żałuję wyboru lekarza i operacji w Czechach.Mój pan doktor przed operacja znał język polski a po nieudanej operacji zapomniał języka polskiego.Więc musisz się z tym liczyć. Cofnij się w wątkach-znajdź starsze wątki-tam piszą o powiększaniu piersi w Czechach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherine_xxxx
A możesz mi napisać, który lekarz Cię operował i co? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Krzysztofa Potockiego, co prawda ja robiłam u niego operację podniesienia piersi, ale jest to znakomity chirurg i z tego co wiem przeprowadza też takie operacje. Doktor super miły i działa cuda ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherine_xxxx
Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam Libora Polaka z Czech.ja co Prawda robilam u niego nos i powieki ale znam kilka kobiet,ktore robily sobie u niego piersi.jak juz zejdzie opuchlizna i piersi sie wygoja to sa bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×