Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lambadaaaaaa

organizacja panieńskiego ciuchy

Polecane posty

Gość Lambadaaaaaa

Cześć! Mógłby mi ktoś podać stronkę z tanimi ciuchami? Organizuje panieński z dużym wyprzedzeniem, więc mam czas na poszukiwania. Chcę znaleźć dla każdej taki sam zestaw ciuchów albo w podobnej tonacji/stylu. Jednak wiadomo, później to raczej nie będzie do użytku więc chciałabym uniknąć dużych nakładów pieniędzy. Da radę o jakieś sensowne namiary? Z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możecie nałożyć bluzki na ramiączkach i dżinsowe spodenki? To ma kazdy. I na to jakas szarfa czapeczki czy opaski z k****ami i finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoczekoladacz
ja tam na twoim miejscu to bym właśnie zamawiała coś porządnego, będzie fajne to i na codzień się przyda. wtedy warto dołożyć kilka złotych i mieć na stałe niż mniej kasy ale wyrzucić w błoto. my tak zrobiłyśmy rok temu na panieńskim, jedna laska zalała się winem i sukienka poszła do kosza, ale to już sprawa losowa :D ja mam swoją do dzisiaj i wygląda świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saakuraa
na bank znajdzie się ktoś, kto się wyłamie, że szkoda mu pieniędzy. u nas rypło się całe przyjęcie urodzinowe przez marudzenie takich laleczek co ta nie chciała tego, tamta tamtego itd. nie potrafią się bawić za nic... wyszedł banał i to słabej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RogowskaMarr
To nie lepiej zamówić coś dobrego z wyglądu i taniego jednocześnie? Jakiś czas temu zamówiłam sukienkę z tej strony: https://modimoda.pl/ i jestem z niej bardzo zadowolona mimo, że kosztowała mnie niecałe 20zł. Jeśli macie czas to pooglądajcie tam różne rzeczy, zamówicie w różnych rozmiarach żeby każdej pasowało na później. I myślę, że przy takich cenach nikt nie będzie protestował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dloiwwiolb
Fajny sklep! Tylko trzeba dłużej poczekać na dostawę, co jakoś mnie szczególnie nie trapi biorąc pod uwagę ceny :P coś za coś ;) uwielbiam mieć dużo ciuchów, więc im tańsze tym na więcej mogę sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×