Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annabyan

Facet umawia sie na Roksa.pl

Polecane posty

Gość annabyan

Witam, potrzebuje porady, dzisiaj nad ranem znalazlam sms u mojego faceta w telefonie, ktore w nocy pisal o tresci: 'Czesc ja dzwonie z ogloszenia' i inne typu 'Jestes ?' Widzialam wykonywane polaczenia zapisalam numer zadzwonilam a tam ukrainka. Wpisalam dwa numery w google i wyszlo ze to z portalu roksa.pl nadodatek te dziewczyny pochodza z mojego osiedla. Wyzwalam faceta ze z nami koniec a on zadzwonil z wytlumaczeniem ze nic nie zrobil ze chcial sobie tylko podzwonic w czasie kiedy ja spalam w drugim pokoju i przed snem prosilam zeby poszedl ze mna. Czy powinnam mu wierzyc ze chodzilo o sekstelefon? Dodam ze jestesmy 5 lat razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto w tych czasach się bawi w seks telefon... pewnie dzwonił tam, bo motał sobie bzykanie. To też zależy jak często się kochacie lub kiedy ostatnio było... jak ostatnio słabiej to chyba znasz odpowiedz, że chciał się rozładować ;/ Po drugie na roksie chyba laski nie prowadzą seks telefonów, bo to jest totalnie nie opłacalne, tam są dla zrobienia czegoś i szybkiej gotówki do ręki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miał Rokse w realu to wolał jakieś podroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabyan
Ciagle jestem gotowa na seks spełniam wszystkie zachcianki. Wczoraj o głupotę się poklocilismy i czułam ze coś nie rak nigdy nie wchodzę na telefon ale intuicja mnie nie zawiodła. Oczywiście teraz jest moja wina ja się doszukuje czegos czego nie ma przecież mnie nie zdradził i czy nie widziałam ze rozmowa trwała tylko 8 sekund co mam myśleć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego coś takiego się dzieje w związku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie lubia slowa nie od wlasnej kobiety tym bardziej w drobnej sprawie od razu ida do takiej co nie mowi nie dzifki na tym bazuja nawet maja to w ogloszeniach nie dala ci zona ja ci dam za 150 cala godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zonatych nektar smakuje najbardziej pisza na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio mu wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabyan
Właśnie nie wiem czy mam wierzyć ? Czy w ogóle sekstelefon na roksa jest możliwy ? Czy to przypadek ze to łaski z mojego miasta a nawet osiedla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabyan
Nawet nie wiem czy już wcześniej nie korystal z tej strony internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź naiwna. Przecież gdybys tego nie odkryła to polecialby do roksy na bzykanko. Kto wie, czy juz Cie nie zdradzil. Facet glupio się tłumaczy, zresztą głupie tłumaczenia to domenta facetow. On nigdy nie będzie wierny. Miej honor i odejdz, nie daj zrobić z siebie idiotki bo niedługo będziesz miała rogi po sam sufit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabyan
Ostatnio przeczuwałam ze jego była koleżanka z pracy coś od niego chce. Gdy zablefowalam ze wiem o niej powiedział ze ona go ‚tylko’ pocałowała i przytuliła i bardzo chciała z nim być ale on nie chciał i nie wiedział jak mi to powiedzieć. Był miesiąc spokoju starał się a dzisiaj w nocy ta roksa. Twierdzi ze nigdy mnie nie zdradził. Najgorsze chyba ze ja byłam w pokoju obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spróbowałas sprawdzić jakie ma jeszcze wiadomości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabyan
Codziennie kasuje wiadomości. Nie wiem co mam myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.57 wszystko jasne, kasuje bo ma cos do ukrycia. Ty serio jeszcze się zastanawiasz? Ale naiwna jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz, że kasuje- może nie ma. Nie każdy codziennie sms pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabyan
On odkąd pamietam codziennie usuwa SMS i ogólnie dużo ich nie pisze. On twierdzi ze chciał posłuchać stękania jakieś babki mówiłam ze mogl mnie obudzić a on ze nie miał ochoty. Ale ktoś wyżej pisał ze one rakich usług nie oferują. I dlaczego akurat z okolicy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam fajnego, miłego zaradnego faceta który przytuli pogłaszcze i powie miłe słowo. z którym będę mogła się pośmiać czasem do łez i który będzie mnie uwielbiał:) takich też na roksa.pl można znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7777
Trochę to dziwne. Z własnego doświadczenia wiem, że... 1. Dziewczyny z "Roksy" lub "Odlotów" nie odpisują na sms-y. 2. Ukrainka miała by problem z polskim alfabetem. 3. Jak się umawiasz z dziewczyną na ogół nie podają dokładnego adresu tylko ulica i numer domu, czasami sąsiedni. I dopiero jak jesteś pod domem to się dzwoni i wówczas podają numer mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabyan
Czyli ogólnie ściema z tym seksttelefonem czy mogl nie wiedzieć ze nie oferują takich usług ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7777
Raczej zdecydowanie tak. Dziewczyny z agencji nie bawią się w seks telefony. Szkoda na to czasu. Być może w tym momencie dzwonił by jakiś potencjalny klient a tu numer zajęty więc facet dzwoni do innej dziewczyny. Jak się dzwoni do dziewczyny to rozmowa jest krótka. Gdzie i o której. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabyan
Tym bardziej ze to z tego samego osiedla a on ze przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabyan
I oczywiście to ja jestem winna i nienormalną bo jak mogłam coś takiego pomyśleć ze chce się spotykać na sex. Cała wina oczywiście leży po mojej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom3k91
Musisz go zostawić, bo on ewidentnie chciał cię zdradzić z dzi'wką. Kto wie czy wcześniej już cię nie zdradzał. To taki typ faceta, oni się nie zmieniają. Jeżeli zdecydujesz się to ciągnąć, to będziesz zdradzana, licz się z tym. A on będzie się wypierał w żywe oczy do samego końca, pytanie czy pozwolisz sobie mydlić oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie byłby koniec związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to pierwszy krok do zdrady o ile już fizycznie Cię nie zdradził. Nie szukałby kobiet w okolicy. Chce zrobić z Ciebie idiotkę. Jest jedna szansa aby mógł się wybielic. Niech Ci udostępni billingi z ostatnich 6 miesięcy. Jeśli nie ma nic do ukrycia to Ci je pokaże. Jeśli chce zwymysla id warkatek i histerycznek to masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym go pogoniła na Twoim miejscu...kombinuje cos, a zapewne juz Cie zdradzil.W najlepszym wypadku ma konta na jakis ero portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.56 dokladnie. Faceci to manipulanci, są mistrzami w odwracaniu kota ogonem i zganianiu winy na kobietę. Nie bądź głupia! Zostaw go inaczej będziesz zdradzana. Zresztą śmieszne tłumaczenie, biedaczek chciał TYLKO posłuchać stekania kobiety przez telefon a Ciebie nie mógł obudzić :D noi ta ,,koleżanką" TYLKO go pocałowała :D a potem powie ze TYLKO raz się z nią przespał i to był dla niego tylko seks nic nie znaczący :). Szanuj się kobieto i zostaw go! Nie dawaj robić z siebie frajerki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tłumaczenia są żałosne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×