Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu większość Polek uważa że wygląda młodziej i ładniej

Polecane posty

Gość gość

Niż jest w rzeczywistości , każda na kafe pisze o sobie jaka ona piękna a w rzeczywistości sredzizna aż boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy jacy? jurni:))w gadaniu a co do czego to mikosie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się oglądają to miło , zaczepi i zagada to i milej dzień w taką pogodę mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj jeden odwraca się i ładny kosz :)) a ja myślałam że ja ładna ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest ze każdą uważa że jest ponad przeciętna co jest śmieszne , każda myśli że to ona akurat jest ta która się wyróżnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nasza słabość ale jest tyle ładnych i to skromnych babek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz zaburzony obraz świata od siedzenia na kafe. Większość Polek ma kompleksy i nie uważa się za cud. A jak masz temat o młodym wyglądzie, to wiadomo, że piszą kobiety, które taki mają / uważają, że mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
Racja ja nie uważam się nawet za ładną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co kto szuka jedna woli pracować i uciec od obowiązków domowych bo lubi ładnie wyglądać faceci lubią kasę a my wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:14 uważam się za ładną i za taka uważają mnie inni i taka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka50plus
Bo tak jest. Dlatego piszą. Te co nie piszą o tym po prostu nie wyglądają tak korzystnie;) Kłamczuchy pomijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że większośći te które mówią jakie one są atrakcyjne gdyby pokazały swoje zdjęcie to wszyscy by je ocenili na ledwo przecietne , a one same by mówiły " hura bura to z zazdrości tak piszecie " większość kobiet to zapatrzone w siebie debilki, każda uważa się za wyjątkową 1 na milion i każda z nich wygląda co najwyżej średnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już normalnie padam ze śmiechu jak takie stare sypiace się pudlo mówi że wygląda na 18 lat hahahaha , madonna mimo stosowania botoksow , najdroższych kremów , mimo tego ze nie ma ani jednej zmarszczki i tak wygląda staro , bo starość to nie zmarszczki ale też zmieniający się głos , rysy twarzy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko prozne babska nie umieją zobaczyć prawdy w lustrze , że są do bólu przeciętne a zobaczyć na prawdę piękna to jak zobaczyć białego kruka, ja takie widziałam może 3 razy w życiu , reszta kobiet jest po prostu " ładnie przeciętna "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz ja z kolei mówię że jestem brzydka a wszyscy faceci dookoła twierdzą że jestem ładna, elegancka i w dodatku fajna. Naprawdę to im nie wierzę ale skoro tak wszyscy się upieraja no to niech im będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.55 a meskiego mężczyznę zobaczyć? Wygląd perfekcyjny plus męski charakter? Delikatny i silny? Jak igłę w stogu siana,ale można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co masz ból doopy że ktoś ma duże mniemanie o sobie? jak się sama nie docenię, to nikt mnie nie doceni taka prawda. faceci to dopiero mają EGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość ?- chyba nie. Dla odmiany dziwne jest też to, że spora część młodych ludzi uważa, że kobieta 40+ jest pomarszczona, ma cellulit i rozstępy, a do tego nadwagę. To jeszcze nie czas na jakieś wielkie zmarszczki, a celuli, rozstępy i otyłość panuje tez wśród młodych dziewczyn- w lato często się widuje. Tak więc to, że ktoś w wieku 40+ nie ma nadwagi, celelitu i rozstępów nie znaczy, że wygląda młodziej, a to że ktoś jest młody nie znaczy że nie ma nadwagi, cellulitu i rozstępów i jego ciało jest takie wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo o co ci chodzi. Jedna kobieta np. 35 latka wygląda młodziej niż nie jedna 28 latka a inna wygląda na więcej. Przeszkadza ci ze kobieta o siebie dba i wie ze ładnie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty przyjmij do wiadomości ze 35 latka zawsze wygląda na 35 lat , a 28 latka na 28 , tylko że ta 35 latka jest bardziej zadbana , wiele gwiazd Hollywood , ma dostęp do "odmladzaczy" za miliony a i tak wyglądają staro , mimo że twarz wygląda jak maska bez skazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×