Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Twierdzicie, że decydujecie się na kolejne dziecko dla dobra tego pierwszego

Polecane posty

Gość gość
19 50 Ja tez wspolczuje pani ktora zyje tylko dla dzieci. Dzieci podrosna, wyjda z domu i co bedzie? Pustka. Smutne takie zycie.Ja zyje dla siebie (mimo, ze mam dziecko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne dziecko bez rodzeństwa nie będzie szczęśliwe ani dobrze wychowane bo jak człowiek ma wszystko na złotej tacy i nikt mu nie odmawia i się nim zachwyca to z tego nie może wyrosnac dobry człowiek wrażliwy na innych i kierujący się w życiu moralnością dzisiaj świat jest straszny wszystkie wartości odwrócone bo w społeczeństwie dominują jedynacy a to strasznie narcystyczni i egoistyczni ludzie i oni są okropni dla innych ale w sumie nic dziwnego skoro zawsze byli sami to musieli się zrobić złośliwi q do tego wiadomo tacy ludzie są bogaci więc zepsuci moralnie do cna ja bym moich dzieci nigdy nie skazała na coś takiego mam na razie 6 i nie długo będę mieć 7 dzieciątko i poza najstarszą córka to są dobre i fajne dzieci i wiem że jak już odejdę do lepszego świata to oni będą mieli siebie nawzajem i będą sobie pomagać już teraz syn 15 lat synów uczy 5 letniego braciszka jeździć na rowerze naprawdę nie kłamie taki kochany synek niby chłopak a jednak pomaga i uczy tego brata jeździć na rowerze ja jestem bardzo dumna z moich dzieci pozdrawiam 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×