Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co on tak mi dogryza?

Polecane posty

Gość gość

powiedzialam koledze, ze mam chlopaka ale nic wiecej (nie wie jak sie nazywa, jak wyglada i kim jest w ogole) a juz mowi, ze jak jesteśmy razem na odległość to na pewno mnie zdradza, odradza mi go i każe poznać kogoś "na miejscu", a ja idę w zaparte, że nie będzie mi układał życia, on z kolei nabija się ze bedzie ślub itd. Teraz przestał się odzywać, chyba ma focha jak to on jak coś nie idzie po jego myśli. Troche mi przykro i zastanawiam sie, czy tak mówi, bo jego była go zdradzała a tez byli razem na odleglosc i ja o tym wiedzialam i powiedziałam mu ze poznam go z kolezanka ktora jest uczciwa , moze odebral to jako zlosliwosc i tak mowi ? jak z tego wybrnac i o co mu chodzi ? nie znam go dobrze, ale wiem ze jest strasznie wrażliwy, troche niepewny siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz porozmawiać prywatnie, bez nie miłych komentarzy zapraszam.Zajmuję się wsparciem zawodowo.Jeśli to Cię interesuje napisz dyskusjapanelowa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej buraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najłatwiej tak powiedzieć, niestety nie moge choćbym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś z was miał do czynienia z takim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tacy ludzie którzy jak im się nie przyzna racji to się zaczynają wkurzac, np mój ojciec wpiera ci rację a jak ktoś mi powie na przeciw to się cietrzewi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może i masz rację, chociaż on generalnie jest dosc niesmialy i potulny, raczej nic nie narzuca tylko teraz w tej sytuacji tak mnie zaskoczyl. Moj ojciec tez niestety taki jest jak Twoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×