Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wawaa

czy są tu mężatki z warszawy ??

Polecane posty

Gość Wawaa
Eee nie jest tak , chca byc dobrze wybzykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawaa
To ktora ma ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila112
Ja jestem zainteresowana , napisze na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 17:04, z dzisiejszymi doświadczeniami, tak chyba bym została. W większym gronie stało się kilka lat później, taki krótki romans, krótki ale intensywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, drogie mężatki, wyzwanie na dzisiaj - najbardziej sexy ubiór w kategorii do pracy, ewentualnie po pracy - opisujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gladiator525
Hejo. Z tej strony przystojny, 180 cm wzrostu brunet, atletyczna budowa ciała, 29 lat. Jestem mobilny. Wszystkie chętne Panie proszę pusać na gladiator525@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miły, sympatyczny 27-latek pozna Panie z PL centralnej do miłych spotkań. Pisz śmiało na: ka234mi@o2.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Lila112, napisz tez do mnie. @ gosc12313@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy wyście oszalały? Przecież ci faceci, którzy podają swoje maile mogą być psychopatami, zboczeńcami albo niewyżytymi recydywistami, którzy opuścili niedawno ZK. A wy chcecie z nimi pisać albo co gorsza spotykać się jak zakochane małolaty. Zastanówcie się nad tym dlaczego ci faceci szukają kobiet w necie a nie w realu? Oni albo nie mają powodzenia u kobiet, albo co gorsza mogą być tymi, o których napisałam na początku. Bądźcie rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
22:55, może spójrz na życie w taki sposób, ze nie wszystko i wszystkich da się zaszufladkować, i sprowadzić do jednej szablonowej, stereotypowej reguły. Wiem, ze tak byś chciał. Wnioskuję wiec, ze masz bardzo nudne życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×