Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malinowasonia

Czy nie wydadzą mi dziecka?

Polecane posty

Witam, piszę tutaj bo liczę że ktoś już był w podobnej sytuacji i mi doradzi. A więc jestem w 8msc ciąży i mam 17 lat, mój problem jest taki, że nie mogę zostać prawnie rodzicem mojej córeczki a więc musi być to moja mama, może wie któraś z was gdzie musi się udać moja mama żeby takie prawa dostać i czy może się zdażyć że nie wydadzą mi po urodzeniu mojej córci ze szpitala. A drugie pytanie to czy moja mama w związku z tym że jestem niepełnolenia musi być przy porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie, gdzie twoja "matka" była jak nogi rozkladalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie. Nikt Ci dziecka nie zabierze. Po prostu Twoja mama musi jechać po porodzie do urzędu stanu cywilnego zgłosić urodzenie Twojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się zaczyna , tak ,matka koniecznie musi chodzić ze swoją córką za rączkę dopóki ta nie skończy 18 -stu lat. Co za debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co? na głupote dzieciaków? to się tępi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.13 A ty taka mądra? i nie zauważyłaś że to sytuacja która już się dokonała i nic i nikt czasu nie cofnie!? Idiotko. Jak mnie w******ja takie tepaki pozbawione logiki! Dziewczyna pyta o teraźniejszość a nie o to co by było gdyby? Dobranocka obejrzana? To s********j do wyra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×