Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jakiego jezyka obcego warto sie uczyc dla celow biznesowych

Polecane posty

Gość gość

Angielski to obowiązkowa podstawa, ale już znam perfekcyjnie. Niemiecki zwłaszcza w Europie jest takim drugim angielskim. Jednak nigdy nie mogłem się przemóc i nigdy się nie zdobędę do nauki niemieckiego. Po prostu go nie trawię. Mogę się nauczyć dowolnego innego. Pytanie tylko, które przyniesie $$$? Jak myślicie? Rosyjski? Chiński? Arabski? Jakiś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am_Dyzio
Hiszpański między cycki Francuski do buzi Grecki do pupy KOTKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doceniam wesola tworczosc i talent artystyczny. Wroze kariere w sztuce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej chiński niż rosyjski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francuski, dużo bardziej przydatniejszy w Europie, obowiązkowy w dyplomacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz zaraz dyplomacja ha ha h Najczesciej szukaja z rosyjskim i dosc czesto z arsbskim.Znam Grecki Ang i Farsi o w ofertach przebieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:50 Ma racje. Francuski to jezyk dyplomacji, ale w to nie celuje. Nie jestem zainteresowany. Napisalas o greckim. Jeszcze w zyciu ani jednej oferty pracy nie widzialem z greckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź frajerem, żeby zdobyć pracę gdzie wykorzystuje się język obcy to najpierw trzeba go naprawdę dobrze znać. To nie jest takie proste, jakby ci się mogło wydawać, no chyba że masz czas i chęci na to, by poświęcić parę lat swojego życia na intensywną naukę i trzeba mieć też ku temu predyspozycje jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:07 Frajerem to ty jestes. Ja mam talent do jezykow obcych. Ucze sie szybko. Na angielski kiedys chodzilem gdzies na jakis kurs, tak to samodzielnie sie uczylem. Skonczylem jako lektor w prywatnej szkole. Wiec zamiast mi radzic, lepiej polec jakis jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukiwane jezyki ( co wystarczy wpisac w wyszukiwarke) : czeski, hebrajski, niderlandzki, szwedzki,dunski, finski, norweski, rosyjski, niemiecki.. jesli jednak nie trawisz niemieckiego,to skandynawskie plus niderlandzki tez odpadaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki drugim angielskim w Europie? W naszym regionie pewnie, ale nie w Europie. W Europie o wiele więcej ludzi się uczy francuskiego, nawet Niemcy. 

Francuski i sama Francja to ostoja europejskości. 

Niestety, ale sądząc po tym co się tam dzieje to nauka tego języka, jak i sama mentalność Francuzów nie zachęca do nauki. Osobiście mnie Niemcy nie porywają, toteż nigdy nie uczyłem się tego języka i też nie czuje potrzeby się go uczyć, bo po co?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pewnie takie tematy już się pojawiały jednak chciałabym poruszyć ten wątek na nowo. Jakich języków według Was warto się uczyć? Jakich Wy się uczycie? Uważacie, że najważniejszym kryterium przy wyborze języka jest to czy on się Wam podoba czy jednak to czy Wam się przyda np. w pracy?

No i jakie macie zdanie na temat liceów anglojęzycznych?
https://thamesbritishschool.pl/

 Pytam się w kontekście Thames British School i zapisania do takiego liceum dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×