Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elephant

Jak przełamać barierę w rozmowach na temat seksu w związku?

Polecane posty

Znam mojego faceta od kilku lat, daliśmy sobie szansę na związek rok temu. Należymy do młodych osób, jednak nie do dzieciaków. Nie rozmawiamy na temat seksu w naszym związku – na początku ja miałam jakąś blokadę, która minęła z chwilą gdy zrozumiałam, że seks z moim obecnym facetem jest fantastyczny. Wcześniejsze zahamowania minęły i z każdym kolejnym seksem pragnę go coraz bardziej i bardziej. Nasz seks jednak ogranicza się do czułości łóżkowych raz u mnie, raz u niego o różnych porach. Problem jest w tym, że nie widujemy się zbyt często, a ja mam zbyt często ochotę na seks z nim. Chciałabym mu jakoś to zakomunikować ale skoro nie poruszamy tego tematu i nigdy nie „psociliśmy” przez smsy to nie wiem jak taką barierę zburzyć. Może coś podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nazywasz bycie razem związkiem to wtedy są inne prawa. Otwartość i szczerość taki związek ma prawo bytu o rozmowa o wszystkim również mój już jako chłopak a był moim pierwszym ja dla nie go pierwszą uczestniczył i uczestniczy podczas każdego badania cipki i wspierał porody. Intymność to partner a nie jakiś obcy czasami zboczony facet ginekolog jak ten..." Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×