Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trójkąt w praktyce

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się jak to wygląda w praktyce od strony technicznej ;-) jak ogarnąć 2 facetów, w tym jednego obcego? Co jeśli ten obcy nie ogarnie obsługi mnie;-)? W końcu życie to nie p****le.. a co jeśli okaże się zbędny? Trafił się wam jakiś niewypał ;-)? Śpicie potem razem czy każdy w swoją stronę? Czy cały czas obaj są zajęci czy czasem jeden tylko patrzy? Czy to wszystko po prostu dzieje się samo i za każdym razem jest super? Kto pyta nie błądzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U każdego jest inaczej. Zależy na co ustalą jak oral czy minetka i często w obie dziurki które są trudne do zaakceptowania przez dziewczynę. Ja miałam również opory przed seksem w obie dziurki bo muszą być delikatni z początku by nie robić bólu lecz przyjemność dla wszystkich. Podczas takiego seksu jest dużo przyjemniejszy i silniejszy orgazm. Raz mieliśmy z chłopakiem dwóch facetów i jeden był delikatny drugi bardzo ostro podchodził co powodowało ból a wszyscy mają korzystać z przyjemności. Dlatego nigdy bym się nie zdecydowała na seks z innym czy innymi bez obecności chłopaka bo może wtedy dojść nawet do gwałtu. Więc jak nie które osoby piszą że potem opowiada żona czy dziewczyna jak było to co zrobi gdy powie że została zgwałcona przecież chciała wtedy się jej facet podnieci? Dlatego zawsze w obecnośc***artnera takie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do partnera to bez dwóch zdań, że musi być. Bo my myślimy i różne pytania mnie nachodzą w związku z tym ;-) ustalenia robicie w trójkę czy tylko z partnerem? Co do anala to też mam obawy, bo co innego w domu, a tak obawiam się zbyt dużych emocji, które sprawią, że delikatność pójdzie się paść. Mi to marzą się dwie rzeczy, żeby partner się przyglądał na początku, i żeby wygodnie się ułożyć i czuć na sobie ich dłonie i usta, żeby w ten sposób mnie rozpalili, ale czy to wykonalne w realu? Czy faceci są wtedy w stanie myśleć i zwolnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.50 tak masz rację że analka to nie zwłaszcza przy pierwszym razie trzeba zobaczyć jaki jest ? Czy delikatny czy ostrzejszy i nie którzy faceci lubieją jak czuje ból i wtedy go bardziej podnieca. Mieliśmy problem w związku po dwóch latach chłopak był troszkę znudzony ja również. A że o wszystkim rozmawiamy więc myśleliśmy z parą lub chłopakiem. Kiedyś w pracy kolega widząc że nie ma uśmiechu u mnie na twarzy spytał co się dzieje. Powiedziałam prawdę. Powiedział wprowadźcie do związku kochanka. Ja mu na to a gdzie znaleźć. Chcesz to ja mogę. Mówię dzwonie do chłopaka. Zgodził się bardzo chętnie bo znał kolegę. A że byłam gdy się poznaliśmy z chłopakiem dziewicą on również prawik. Na drugi dzień już mieliśmy seks ale przygotowałam się lewatywą do analka. Zobaczyliśmy że jest bardzo delikatny więc poszliśmy w obie dziurki. Był to mój pierwszy raz i było wspaniale mega orgazm przy obu dziurakach. Kolega już był po takim seksie i wiedział że gdy zaczynam dochodzi to wtedy do końca głęboko ale nie bolało lecz czysta przyjemność. Gdy już miałam orgazm przytrzymał do końca przytrzymał w środku razem z chłopakiem bym mogła swobodnie wytrysnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do powyżej czy twój chłopak nie jest zazdrosny że w pracy czy u nie go się nie będziesz z nim bzykać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myśl i nie planuj. Daj popłynąć wydarzeniom i oddaj się przyjemności. Tylko, żeby twój facet nie był zazdrosny. Ja odpłynęłam zupełnie ale mąż dal radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej ja dziewczyna trym sterują jak chce, zawsze może powiedzieć ze nie tak tylko inaczej:) a emocje i napalenie musi być bo inaczej nie ma przyjemności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ;-) no ja właśnie nie umiem nie planować :-/ czy będzie zazdrość to się okaże już po, twierdzi, że mogę być spokojna, jesteśmy 8 lat po ślubie, wierzę mu. Ale jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić.. poza tym mąż jest jedynym facetem, który wie jak mi dogodzić, reszta jakoś nie radziła sobie ;-) obawiam się, że ten trzeci zamiast rozpalać będzie mi po prostu przeszkadzać. Bardzo łatwo mnie wybić z nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z chłopakiem się zaprzyjaźniliśmy z drugą parą i z nimi mamy stały związek do orgii w naszym gronie. Jest to lepsze niż trójkąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Chętnie dołączę. @ gosc12313@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło by nam byś dołączył jako trzecia para. Albo jak masz ponad 20 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też z drugą parą - nieczęsto bo zamiejscowi, poza tym takie coś musi być atrakcją ekstra a nie codziennością. Pierwszy raz przypadek - była chcica a warunki lokalowe kiepskie. Ale zauważyliśmy że największą atrakcją jest patrzeć no i świadomość że jest się oglądanym. Dlatego zazwyczaj takie akcje mają postać trójkąta, w różnych konfiguracjach, tak że jedna osoba w zasadzie nie uczestniczy tylko obserwuje drugą parę i swojego partnera który uczestniczy jak asystent/ asystentaka tamtym. Ale bywają takie akcje, że para nagle postanawia zrobić "prezent" asystentowi i bierze ją/ go w ostre obroty. Lubimy takie zmiany tempa i zaskoczenia. Na koniecza zwyczaj jest "zwracana/ zwracany" partnerowi który dołącza żeby dokończyć dzieła, ale wcześniej nie ma żadnych ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.30 seks z drugą parą może nie codzienność ale nie odczuwamy z kochanką różnicy czy jej chłopak z nią się kocha czy mój chłopak jednakowo uzyskujemy orgazmy również może dlatego nie ma zazdrości między nami bo nasi faceci widzą cały przebieg. Gdyby to odbywało się po za moim na tzw. boku to by była zazdrość czy nawet rozstanie. Ważne jest że mamy swobodę i gdy ja mam ochotę w obie dziurki to nie ma problemu jego czeka aż dojdą i po pół godzince zrobią jej taką samą przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od jaka jest dziewczyna ja np. mam temperament i mam większe potrzeby w seksie. Dlatego jak mam seks w obie dziurki osiągamy szczególny orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam większości nie wierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×