Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy istnieją fajne kobiety które nie chcą mieć dzieci?

Polecane posty

Gość marawstala
gość dziś Chcesz mieć dzieci to je miej, proste... Niech każdy decyduje za siebie. Nie posiadanie dzieci to nie egoizm, bo nikogo sie tym nie krzywdzi... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś Zapewne ktoś ze starych znajomych : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dbanie o siebie jest egoizmem, fryzurka paznokcie, glupoty których nawet świeżo patrzące na świat dziecko nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja bym chciala faceta po wazektomii.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewna, że są :) Sama jestem "fajna", a nigdy nie chciałam dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Większość bab po ciąży ma brzydsze cielsko niż przed i przestań zaklinać rzeczywistość paskudo." X Jak ktoś ma cielsko to faktycznie ciążą nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.47 jaki samozachwyt czy masz tak wysoką samoocenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mam wysoką samoocenę, ale nazwanie siebie samej "fajną' to nie jest samozachwyt. Czemu miałabym się uważać za niefajną? Jestem lubiana, wiem, że jestem pomocną i miłą osobą. Znam swoje zalety, nie mam powodu twierdzić, że jestem "niefajna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.56 Wiesz, każdy jest pod jakimś tam kątem fajny i wyobraz sobie że nawet i ja tylko że tu chodzi o coś innego. wystarczy troche poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam w odniesieniu do tematu - jestem fajna, miła, ciepła i wykształcona (nie są to wielkie osiągnięcia, dużo jest takich kobiet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, nawet bardzo dużo a jak nie wiekszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, więc statystycznie muszą być takie które nie będą chciały dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja:) jestem po podowazaniu jajowodow (legalnie za granica). Amoatorsko trenuje triathlon, gotuje lepiej od niejednej dobrej kanjpy(to moja pasja, wpakowalam kupe kasy w kuchnie i potrafie spedzic pol dnia przy garach), lubie dobra ksiazke i seks. Codziennie slysze, ze jestem idealem dla mojego narzeczonego. Slub za rok. On dzieci nie chce. Czy mu sie to zmieni? Trudno, ale jestem na tyle niezalezna, ze to przetrawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.12 Wiekszosc nie chce bo swiat jest i tak przeludniony nie ma co zwiekszac produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.12 czy można stwierdzić że to z braku miłości bo czym jest miłość bez takiego słodkiego maleństwa. Wiem że zaraz będą wypisywane przeróżne mądrości ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy lubi dzieci, nie każdy chce je mieć. Dla Ciebie to słodkie maleństwo, dla mnie nie. Nigdy nie chciałam mieć dzieci, a nie jestem przez to mniej kochającą żoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki macie sens w życiu oprócz spędzania razem czasu, co was łączy? Nie odczuwasz czasami takiej pustki:) coś mi się nie chcę wierzyć. Wiem że zawsze będzie jakieś wytłumaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nigdy nie odczuwałam pustki związanej z brakiem czegoś czego nie chcę. Co nas łączy poza spędzaniem wpsólnie czasu? Wszystko co sprawia, że chcemy razem czas spędzać. Kochamy się, uwielbiamy razem spędzać czas bo lubimy swoje towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dla mnie to nieludzkie takie wybrakowane i nie normalne. To chociaż jakieś zwierzaki lub akwarium z rybkami. Zazdroszczę wam tak pięknego uczucia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy zwierzaki, ale nie trzeba ślubu żeby mieć kota czy psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie wiem, to zawsze może być członek rodziny;) cel w życiu wyprowadzać czy karmić to już jakiś wspólny obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie mówisz? Opieka nad zwierzakiem to obowiązek, a nie cel życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Lindt
Tak, ja jestem fajna i nie chcę mieć dzieci. :) Mam na tyle samokrytycyzmu, że nie tylko brak instynktu macierzyńskiego i powołania pedagogicznego odwodzi mnie od rodzicielstwa, ale również trzeźwa ocena samej siebie, na którą mało kogo stać. Nie pojmuję, czemu ludzie chcą przekazywać swoje geny, skoro wybitnych jest garstka. Zatem rozmnażają się przeciętniaki... Ja, świadoma swej miernoty nie widzę w tym sensu. Uznaję swoje zdrowie za powyżej przeciętnie dobre (ale nie jest to dane raz na całe życie...) zaś urodę i inteligencję za przeciętne i to bliżej też niższej granicy, co sprawia, że każdy krok w życiu boli mnie tak, jak bym miała szpile w pachwinach. Świadomość miernoty nie cieszy ale trzeźwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.51 Tak samo jest z dziećmi też są obowiązki to lepiej wam zajmować się zwierzakami bez żadnego celu niż mieć dzieciaczka i być dla niego wzorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie porównywałabym posiadania dzieci do posiadania kota. Nie chcę być dla nikogo wzorem, chcę cieszyć się życiem bo mam jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam że pytam ile masz lat, jak nie chcesz to nie odpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po studiach i mam stabilną sytuację finansową jeżeli o to ci chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciesz się a nie siedzisz na forum, każda chwila powinna być dla Ciebie szczęśliwa. Ciężko zrozumieć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jest złego w siedzeniu na forum? Maluję sobie paznokcie i odkładam sprzątanie na później. Małe rzeczy też cieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×