Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy istnieją fajne kobiety które nie chcą mieć dzieci?

Polecane posty

Gość gość
to faktycznie musisz być fajna bo jesteś po studiach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło o mój wiek - nie jestem studentką mieszkającą na stancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, to maluj bez tego ani rusz. OMG:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bardzo wiem o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuel
chcenie 'bycia wzorem dla dzieciaczka' to dopiero egoizm i samozachwyt ;) a jesli chodzi o 'milosc do malenstwa', to jeszeli komus chodzi o kochanie dziecka, to mozna adoptowac takie, ktore juz sie urodzilo, a los skazal na brak rodzicielskiej milosci, a nie z ogoizmu produkowac wlasne, zeby to byly koniecznie MOJE geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99% pragnie miec dzieci ale tylko i wylacznie wlasne.adopcja nawet noworodka nie wchodzi w gre.juz tu empatia cieplo i poswiecenie sie konczy.cieple i kobiece kobiety beda stawac na glowie z in vitro, zamrozonymi zarodkami, komorkami dawczyni, surogatkami ale jak to wwzystko zawiedzie to adoptowac nie chca albo adoptowane dziecko.bedzie dla nich zawsze namiastka wlasnwgo.to jest instynt rozrodczy sterowany hormonami, milosc sie zaczyna pozniej.tak samo jak pytanie do autora, czy kochas kobiete z ktora sie kiedys zwiazesz, mimo ze jej jeszcze nie poznales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiec wlasnie, a w wolnym czasie pewnie jeszcze sieja propagande, ze kobiety, ktore chca dokonac aborcji powinny urodzic dziecko i oddac do adopcji 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy poczytac wypociny madek na tym forum i z automatu odechciewa sie miec dzieci :D jesli po porodzie moga zajsc takie zmiany w glowie :o :o :o az strach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.52 Piszesz tak pewnie dlatego że nie możesz mieć dzieci albo nikt nie chce mieć z tobą dziecka. Z twoja glowa na pewno juz gorzej nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna to jest tylko smierc, moja droga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja moge, tylko nie chce i co mi zrobisz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:10 zesra sie z wrazenia, nie przezyje biernosci naszych macic :D haha niedzieciate nie epatuja taka agresja, jak dzieciate, szkoda tych waszych dzieci na matki z takimi charakterkami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli35
mi w moim małżeństwie niczego nie brakuje,bo jak może brakować czegoś czego się nie chce...z mężem tak uwielbiamy swoje towarzystwo ,że żadne ''dopełnienie'' nie jest nam potrzebne...mimo,że jesteśmy tyle lat razem ciągle mamy tematy do rozmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość wczoraj a gdzie takiego znalzlas ? pewnie nie w pl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłe były tematy lata temu o ludziach niechcących dzieciaków :D Faceci też tacy byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele zależy od mieściny czy miasta w której się żyje. U mnie w bardzo małym mieście wielkości sto tys mieszkańców obgaduje się jak na wsiach, te stare panny i bezdzietne. Znam kilka kobiet które mają 36 - 40 i nadal bez dzieci. Z wyboru. Miasta Poznań, Wrocław, Lublin, Zielona Góra, Szczecin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×