Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amelia666222

Czy któraś z was myślała o zrobieniu samej zaproszeń?

Polecane posty

Gość Amelia666222

Tak sobie wymyśliłam, że mogłabym sama zrobić zaproszenia ślubne. Co o tym myślicie. Czego będę potrzebować. Czy są jakieś kursy tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia nauczycielka z Lublina
Ja sie tym zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia nauczycielka
Działam we Wrocławiu z takimi akcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale ja jestem grafikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia666222
Do Wrocławia troch mi daleko. Co oferujesz? Nauczysz jak zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja (grafik) jestem z Poznania. Chcesz mieć trochę c*****e, zaproszenia, czy ładne? Jak c*****e, zrób cokolwiek, byle jak, w Wordzie. Jak ładne, - poszukaj kursu scrapbookingu - poszukaj kursu grafiki komputerowej i zapłać parę stówek, ale może Ci się ta umiejętność przyda. Lub zapłać 50-200 za projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia666222
Akurat grafikę mogę zrobić sobie sama. Co prawda nie jestem grafikiem, ale Corelem i Photoshopem posługuję się całkiem nieźle. Chociaż chciałabym, aby to było takie bardziej hand made.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sobie kurs od podstaw ze SCRAPBOOKINGU, CARDMAKINGU To na pewno pomoże ci, jeśli faktycznie chcesz zrobić coś sama. Na pewno znajdziesz coś w Googlach. Sprawdzisz co jesteś w stanie sama zrobić. Po kursie będziesz wiedziała o co chodzi i czy jesteś gotowa na zrobienie zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz hand made to polecam scrapbooking. Fajna zabawa. Może stanie się twoim hobby. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robilismy sami. Ja je zaprojektowalam (zwykly naglowek), wydrukowalismy je na ladnym papierze i potem przypalalismy swiecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi robili sami. Świetnie to wyszło: malutkie (tak ze 5x5 cm) pudełko-prezent przewiązane kokardką, a jak się pociągnęło za wieczko to rozwijała się harmonijka papieru z tekstem zaproszenia. Gorzej z wysyłaniem tego pocztą, ale do wręczania osobiście fantastyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe weszłyby do skrzynki na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia666222
Tak sobie myślę, że to nawet ciekawe wyzwanie. Pooglądałam filmiki na YouTube. Przydałoby się coś na żywo. Może ktoś podrzuci jakiegoś linka. Mieszkam w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, zaproszenia zrobione samej,zawsze to coś orginalnego, ale jeśli kogoś zainteresuje ta wiadomość ,to śliczne zaproszenia ślubne, itp.związane ze ślubem, można zamówić i zakupić, przez internet na stronce, diamond-wedding.pl Dużo wzorów ,bardzo ładne są zaproszenia transparentne, Każdy znajdzie coś w swoim guście. Polecam . Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenia ślubne,winietki, zawieszki na alkohol ,itp można sobie osobiście obejrzeć ,wybrać ,i zamówić w drukarni CMYK, w Radomsku. Ciekawe i ładne wzory. Polecam Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia666222
Troszkę sobie popatrzyłam, na różne zaproszenia i chyba jednak zrobię sama. Właściwie to niewiele ich potrzebuję, bo uroczystość skromna tylko dla rodziny. Skorzystam z rady i pójdę na ten kurs z cardmakingu/scrapbookingu. Tak sobie myślę, że to może być fajne hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×