Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LenaLodz

co robić gdy chłopak poci sie podczas spania i pościel po nim śmierdzi

Polecane posty

jak sobie z tym radzicie ? Bo ja teraz wietrzę na balkonie tę pościel :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mzoe powiedz mu,zeby sie kapal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mu za gorąco. Ja tak mam, że wieczorem idę spać to mi jest normalnie, a nawet zimno, a budzie się w środku nocy zalana potem. To nie jest kwestia mycia, myć się można często, ale bakterie w pocie się szybko mnożą i to śmierdzi. W lecie częste zmiany pościeli, co 2 dni, kup lepsza gatunkowo, żeby pot nie wchodził w kołdrę i poduszkę tulko w materiał pościeli. Do tego może zmiana diety, więcej płynów i warzyw, mniej mięsa. Mięso powoduje że pot bardziej cuchnie. Ja też przestałam używać badziewnych żeli pod prysznic typu cień, bo to g****o jakich mało. Kupuje mydla w płynie ziaji, też tanie a czuje się po prostu lepiej domyta i dłużej skóra pachnie tym żelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw przewietrz sobie szare komórki wyjdź na rower idź się wykąpać korzystaj z lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze kup mu oddychającą pościel a nie tanią z ikei, to samo materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ja to cienka bawełniana kołdra o pościel. Często ja wierzę i zmieniaj na nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy się chyba w lecie poci w nocy. Na śpię wg bez kołdry, wsadzam lekki koc w poszwe i tak spimy. Albo sama poszwa. Bez niczego bym nie umiała, muszę być czymś przykryta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je syf to śmierdzi. Zmiana diety i dużo picia wody przegotowanej min 2 l dziennie by oczyścić organizm bo i smak spermy ma syfiasty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chory jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam ten problem, tylko że mi śmierdzialy jego ciuchy. Biedny chłop nawet na badania chodził. :) okazało się że winna była pralka i brudna woda zalegająca w niej powodowała że każde pranie było pachnące tylko do 1 założenia. Potem od razu zapach stechlizny i smrod potu. Pościel też tak wlalila po 1 dniu od zmiany, a ja na męża krzyczalam i oskarzalam o niedokładnie mycie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przygotowaną dobra jakościową pościel z kory, pościel cały dzień wietrzy się.Jest szczupły, dużo je ale poci się jak śpi,może dlatego że ma dużą przemianę materii.Potrafi zjeść metrowego kebaba gdzie osiłki karki z siłowni nie wierzyli w to co widzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pranie ładnie pachnie i mam nową dobrą pralkę, piorę całymi dniami , od 8 do 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LenaLodz ja również ładnie pachnę może trójkącik z twoim chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed snem nie powinno sie obiadać więc powiedz mu żeby zamknął ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×