Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa po pijaku bierze dziecko na ręce, co robić

Polecane posty

Gość gość

Mam problem otóż teściowa lubi sobie wypić i ostatnio pijana wzięła moje dziecko na ręce a ja zrobiłam awanturę że ma zakaz brać dziecko jak jest pijana bo zrobi mu krzywdę. Mąż mówi że mam rację a teściowa się obraziła i powiedziała że ona może w ogóle nie pilnować dziecka. Jak sądzicie? Nie przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym nie pozwolila. Nie chce niech nie pilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na policję zadzwoń od razu się nauczy w pierdlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego pozwalasz na chlanie w domu przy małym dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak teściowa jest pijana to wychodzisz i kończysz odwiedziny. Co to za przyjemność takie spotkanie rodzinne kiedy któraś ze stron jest pod wyraźnym wpływem alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzicie od niej albo wypraszacie ją od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie pozwalałam brać syna jak ktoś sobie wypił. Dlatego na imprezach rodzinnych najpierw zabawiali mi synka a później sobie drinkowali. Moja mama wgl nie piła bo wolała bawić się z wnuczkiem. Ale sprawę postawiliśmy z mężem jasno. Niektórzy na początku się boczyli bo po jednym drinku to oni nie są pijani i wgl. Ale nie było brania dziecka na ręce. Musicie tego pilnować. A teściowa jak chce niech się obraża. Lepsze to niż by miała upuscic maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie chodzimy do nich, oni mieszkają z nami w jednym domu ale my na dole a oni na górze. I co wychodzę na dwór to leci zaraz do mojego dziecka i na ręce bierze bez pytania, wtedy to było tak że siedziała piła drinki na tarasie u siebie i widziałam że pije i pije i wysłałam siostre z dzieckiem na spacer bo w domu mieliśmy remont a teściowa bez pytania podbiegła i wzięła dziecko na ręce ledwo stała na nogach no jak to zobaczyłam to od razu wydarlam się ale się księżniczka obraziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×