Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Piekarnia, cukiernia, ciastkarnia wyposażenie

Polecane posty

Gość gość

Jeżeli pracujesz w branży cukierniczej to na 100% ten kontakt cie zainteresuję. Firma http://www.bhcdn.pl/ jest dystrybutorem surowców, które odpowiadają najnowszym trendom światowej produkcji cukierniczej i lodziarskiej. Firma oferuję produkty najwyższej jakości, oryginalne a przede wszystkim zdrowe. Firma oferuję : czekolady, kakao, wszystko do lodów i gofrów, owoce i żele do deserów, stabilizatory do kremów i bitej śmietany,masy cukrowe i marcepanowe, nadzienia, pasty smakowe, mieszanki cukiernicze, syropy, bakalie, bakalie, sprzęt cukierniczy. Warto wejść na stronę i zapoznać sie z oferta dokładniej ale też ...nacieszyć oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iamsossaaad
Jeśli chodzi o pieczywo czy wyroby cukiernicze to jak dla mnie piekarnia Rąba jest najlepsza. Czasem sie nie wyrabiam do sklepu by kupić ich pieczywo - tak szybko schodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaxdd
Moja ulubiona piekarnia to Rąba..ciężko znaleźć lepsze pieczywo w Bielsko Białej i okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ewelkaxdd Ja ostatnio jadłam tort urodzinowy przygotowany przez nich..szczerze mówiąc to spodziewałam się że będzie gorzej a tu proszę - bardzo dobry tort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze prosze...nawet nie wiedzialam ze Rąba też torty robi :ooo urodziny mamy niedlugo to juz wiem gdzie sie zglosze po jakis fajnie udekorowany torcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona

Jakbyście potrzebowali dobrej jakości sprzętu kuchennego to mogę doradzić Wyoblarz wyoblarz.pl To producent wyposażenia do piekarni i cukierni, mają rzeczy bardzo porządnie wykonane, wszystko co od nich mamy dobrze nam służy. Zakupy zrobicie online, bo działają jako sklep internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil_88

Jeśli potrzebujecie profesjonalnego sprzętu to zdecydowanie polecam https://jeremy.pl. Najlepszy sprzęt do wyposażenia piekarni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością przydadzą Ci się także opakowania cukiernicze. Ja zamawiam je najczęściej z www.opakowaniamatpack.pl. Posiadają bardzo dobrej jakości produkty w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inez

Piekarnia Rąba to wg. mnie najlepszy wybór. Zawsze świeże, pyszne pieczywo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×