Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaklopotanaBeata

zakłopotana

Polecane posty

Gość zaklopotanaBeata

Witajcie potrzebuję pomocy. Otóż niedawno wsadzono mojego chłopaka do więzienia. Zrobił cos złego..mniejsza oto . On żeby się jakos wybronić i dostać łaskawszy wyrok doniósł na swych kumpli. Niestety nie obyło się bez kilkumiesięcznej więziennej sankcji. Jak byłam u niego na widzeniu to bardzo się zmienił powiedziałmi tylko że go "przecwelono" za donosicielstwo .Zbaraniałam bo nie mam pojęcia oco tu chodzi. Kumpela powiedziała mi,że na portalu erotycznym napewno wyjaśnią mi pojęcie CWEL. Dlatego pytam was o co chodzi z tym cweleniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby Ci tu powiedzieć Twój chłopiec zamienił się na moment w dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynikałoby z tego, że wykorzystali go do seksu poprzez o***t jako "męską dziewczynkę". Nawet więźniowie hetero czasami tak uprawiają seks bo co mają robić a niestety facet sypiący kumpli w więzieniu wśród grypsujących ma niską pozycję i bywa tak wykorzystywany. Ale nie wiadomo, bo i w więzieniach się zmieniło i może tak mówią ale jednak go nie zgwałcili - a może się bał i po prostu sam się zgodził na to. Nie wiemy ... sami nie wiemy jak zachowywalibyśmy się w więzieniu. Nie ma co go potępiać za to. Bardziej może za to co doprowadziło go do paki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotanaBeata
nie rozumiem, możesz to jaśniej wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotanaBeata
jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiali z nim seks w jego od(byt on udawał dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jestem w szoku" dlatego lepiej nie iść do więzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotanaBeata
No ale przecież mój chłopak nie jest gejem...nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkręcają cię Beatko.Cwel to tak naprawdę pewnego rodzaju herszt grupy więziennej. Każdy ma do niego respekt poniewaz dziala zgodnie z regulaminem. Twój chłopak to po prostu gość z zasadami i współwięźniowie to doceniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz co to gwałt? No to właśnie go przecwelono. Jak co zbadać na wszystkie choroby od)byt jest bardzo chłonny przecież są do niego czopki więc mogli go zarazić czymś np hiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjdzie za parę miesięcy z pierdla i powie, co było to faktycznie niech on zrobi badania zanim zaczniesz się z nim znów kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotanaBeata
muszę z nim poważnie porozmawiać...nie wiem czy po tym wszystkim co czytem będę w stanie z nim współżyć kiedykolwiek:/ czuję obrzydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie potrafił ochronić własnej doopy to jak ma ochronić twoją? daj sobie spokój z tą ciotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×