Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaręczyny

Polecane posty

Gość gość

Drogie panie proszę o pomoc i doradzenie.Pomału planuje oświadczyć sie swojej wybrance.Najbardziej skłaniam sie ku dacie jej urodzin a wypada to w kwietniu.I teraz pytanie do wszystkich pań jak to zrobić źeby było dobrze.Myślę o skromnych zareczynach to znaczy złoty pierścionek,kwiaty (28ròz)moźe tort i szampan.A pòzniej kino i kolacja.Wiem ,źe do kwietnia daleko ale chce mieć opinie czy aby moj pomysł jest w miare ok czy raczej klapa.Co jeszcze moźna zorganizowac?problem wtym źe dziewczyna jest bardzo skromna i źadne show w gre nie wchodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziny to urodziny. Nie łączyłabym okazji. Pomyśl co ona lubi i idź tym tropem. Spacer po plaży, piknik w górach, wycieczka do lasu. A może po prostu w domu ciś oryginalnego? Ty ją znasz. Poza tym jeśli się kochacie cokolwiek zrobisz od serca będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, wybierz inna date np. Nowy rok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziny są super pod tym kątem, że do ostatniej chwili spokojnie uchowasz niespodziankę, bo będzie myślała, że to urodziny świętujecie :) natomiast kiepskie są pod tym względem, że mogą wywoływać wrażenie, że robisz JEJ prezent na urodziny, że się oświadczasz, a przecież do nie jest prezent dla niej, tylko WASZ najpiękniejszy moment. Więc może rzeczywiście warto wybrać jakąś inną kwietniową datę (na przykład prima aprilis :D), kwiecień na pewno będzie bardzo ładnym miesiącem na taką akcję. A jeśli chodzi o pomysły na zaręczyny, zajrzyj tu https://aclari.pl/poradnik/jak-sie-oswiadczyc_8 bo fajnie opisali krok po kroku o czym warto pomyśleć kiedy właśnie planujesz zaręczyny tak, żeby najlepiej je dopasować do dziewczyny i do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od Twojej dziewczyny, mi osobiście nie podobają się takie "romantyczne" klimaty, mój mąż o tym wie doskonale :D jak mi się oświadczał to zorganizował cały dzień :D Zabrał mnie na lot tunelem aerodynamicznym speed fly w Mirosławicach, było mega, później poszliśmy na burgery do Wrocka i jak już wracaliśmy to powiedział, że może napijemy się piwka obok naszego mieszkania w parku :D i tam mi się oświadczył :D do dzisiaj to pamiętam. Było pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×