Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Derder

Sukienka na wesele

Polecane posty

Gość dla Kamilki od B
Robiłem testy i pisałem tu, że wychodziło mi w nich, że jestem socjopatą i typem schizoidalnym. Nie mam empatii, wyrzutów sumienia, bardzo mocno kontroluję emocje nawet jak bardzo się wściekam, nie odczuwam strachu, kalkuluję mocno co mi się opłaci, jestem wyrachowany, zimny, cyniczny, mam wiele twarzy, masek, osobowości. Jednego dnia kobiety wielbię a drugiego nienawidze, nazywam je szmatami, k****ami, d******** itp. Mam duży urok osobisty, manipuluję, kłamię, gram z kobietami w różne gierki, niszczę je psychiczne a potem jestem sam i nieszczęsliwy i wylewam tu swe żale i klnę na kobiety i cały świat. Stwarzam pozory. Jestem czarujący, inteligentny i mam urok osobisty i wykorzystuje to zwłaszcza z kobietami, a miałem ich wiele. Wszystkie mnie zostawiały gdy poznawały moje prawdziwe mroczne oblicze. Taka osoba jak ja nie ma kontaktu ze swoimi uczuciami, nie utrzymuje bliskich kontaktów z ludźmi i nie czuje zbytnio takiej potrzeby. Wynik trudnego życia i tzw zimnego chowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:04 a może to rys osobowosci narcystycznej i psychopatycznej mhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://nk.pl/#profil/46120779/o-mnie * (te szkalujące - o swojej żonie, której nigdy nie kochał – sam tak już dawno pisał – nawet tedy, gdy nie byli jeszcze małżeństwem i nazywał ją w opisach gg „suk…” itp. itd.) https://nk.pl/#profil/46120779/bartek-babiarz-zalozyl-konta-patrz-w-rubryce-o-sobie-i-czym-sie-zajmuje * (te wychwalające mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B  o Kamilce
B. o Kamilce Żona jest prostytutką. Założyłem jej fikcyjne konta na naszej klasie np. 1.' Miałas w ryju więcej chu.jów niż ja frytek" 2. 'O Kamilka, jaka podobna do konia' 3. 'Wchodzę do domu a ta su.ka sie patrzy Zrób mi k****o spaghetti bo jestem głodny' 4. 'Opalone cycki nie były tym czego chciałem' Takie konta z wscieklosci załozyłem gdy sie wkurfiałem na żonę, której nigdy nie kochałem, bo była jak prostututka Sąsiadka Ania natomiast była jej przeciwieństwem. I to sąsiadke kochałem bo była wyjątkowa, wartosciowa i widziałem miłość w jej oczach. Sąsiadka miała dobrą duszę i była piękna, pamiętam miałą spokój na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B  o swej sąsiadce
B. o swej sąsiadce założył multum czyli wiele kont bardzo pozytywnych "An... (jej imie) ślub, dzieci' , "Ani.. (jej imię) wiem, przepraszam, zjepałem to" itp. itd. Ona chciała z nim rozmawiać i życzyć mu wszystkiego dobrego, bo on (B.) to zachowuje sie jakby był naprawde chory na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czujesz Kamilka jeśli on Cię tylko jako prostytutk... traktuje a aktor to jest dobry w udawaniu swych ról masek wielu twarzy i humorów. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Marta będzie wspominała że jedzie w sierpniu do brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:28 Masz racje bo zdecydowanie nie jesteś normalny. Powinienes się leczyć na głowę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×