Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Superstyler o co z nimi chodzi

Polecane posty

Gość Gosc

Oj ah ich cudowna super Martusia haha wymyśliła spadiirreee druga mamaginekolog 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan

Taaa i jaka podniecona i jeszcze kogoś szukają do pracy niańki do dzieciaków i pracownika w 1 . Ale jazda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierny fan

Widzieliście ktoś im pojechał o dzieciaków . Zysio to wogole gadać nie umie ale Marta tego nie widzi . I uwaga sukces ! Zabrali im telefony !!! I uważają to za wyczyn dnia . Janek nie umie wogole przyjmować krytyki ..... ale jest zakompleksiony wszyscy to dylematki kto ma odmienne zdanie ... no mama ginekolog już im na mózg wchodzi powoli  jak jej . Powoli idą na dno .... i nawet tego nie widza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przeczytałam o tych telefonach. Niezła patola, telewizor cały dzień włączony, wszyscy łby w komórkach, a na zdjęciach bajkowe życie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Marta -dno

No fakt - zyzio - dyzio nie umie gadać . Zamiast za balet by poszła z nim do logopedy . Aha tak się chwaliła ze chłopaków zabierze na super wakacje a nigdzie nie byli oprócz polskiego morza rodzinnie . Resztę Martusia spędza sama a dzieciaki do babci od matka dylematka . Masakra . Żal ich . Janek Za grosz nie przyjmuje krytyki . Może stworzymy  grupę co Wy na to ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instagram

Przestałam ich obserwować, bo był to wielki blok reklamowy, każde story miało lokowanie jakiejś firmy. Większość blogerów już nie obserwuje właśnie o te fałszywe reklamy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super sprzedawczyki

Dla mnie szczytem hipokryzji i sprzedania się była akcja jak miecio zachorował a ona wieczorem dawał posta i o tym gadał zamiast być przy dziecku .... niżej upaść nie mogła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tez przestałam obserwować . Lala która się sprzeda niedługo za masło . Już każde story jest niby przypadkiem a reklama . Musza być bardzo oboje za hajsem jak już za każda reklamę można U nich kupić . Szkoda dzieciaków . Wykorzystują ich do zarabiania pieniędzy . Nie dorastają innym do pięt blogerom . Pustaki i sprzedawczyki szkoda dzieciaków . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator

A jak już zareklamowała deskę do prasowania to ja stwierdziłam ze jest dnem ... serio ... czekam na papier toaletowy bo już gumki chyba były .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan spadiory

Widzieliście ? S😊apaszka  za 200 zł , ciekawe czy ktoś będzie tak głupi aby kupić prosto z Włoch 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🤣😂🤣😂🤣 Janciuś jaki podniecony . Chyba reklamy się kończą ? Kasy brakuje to szukają chętnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tandeta

Sami wydają swój produkt a wyśmiewają się z innych którzy też coś róbia w necie. Słabiutko, ale to tylko świadczy o ich kompleksach bo gdyby byli pewni tych apaszek to by nie hejtowali innych ludzi m.in fashionelki. Coś mi się wydaje że te apaszki to jednak tandeta, bo tak się nie zachowują ludzie którzy są pewni swoich marek. W jednym lajfie dotyczacym apaszek leja z innych twórców. DNO! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hah

Widzieliscie ta żenująca. Reklamę. ALDI? 😁 #RAZALDIZAWSZEALDI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×