Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie widzę sensu w życiu

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam 21 lat. Byłam prawie 2 lata w związku totalnie się w to wszystko wkręciłam.. olałam znajomych,szkołe,pracę wszystko dla niego.. A on mnie zostawił.. Od tego czasu nie widzę sensu w niczym , zamknęłam się w sobie, nie potrafię się odnaleźć wśród znajomych i cieszyć się życiem, całymi dnami potrafię siedzieć sama w pokoju.. Do tego dochodzą problemy rodzinne kłótnie itp..Najgorsze jest to , że chciałabym znów zacząć żyć normalnie ale nie wiem od czego zacząć i jak wyjść z tego stanu :( Co mogę zrobić żeby znów było dobrze? Przed związkiem z nim byłam zupełnie innym człowiekiem...Proszę o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś z kim mogłabym popisać o tym wszystkim na priv? potrzebuje pomocy zanim zrobię coś głupiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że powinnaś pójść do psychologa. Mnie to pomogło, a było ze mną bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma chyba już sensu nic naprawiać.. :( za co się nie złapie to wszystko psuje.. Czas odejść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak myślałam. Już tak nie myślę. Wszystko się zmieniło. Nie rezygnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty dla faceta rzucilas szkole i prace? Czy ja dobrze czytam? Jesli tak, to masz cos ewidentnie z glowa, sory. Szybko do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 lat masz to dzidzia jestes szkołą sie zajmij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×